Terminarz - IV liga lubuska 2022/2023
Kolejka nr 1
6.08.2022 g.14:00 | POGOŃ SKWIERZYNA | ILANKA RZEPIN | 4:3 | 6.08.2022 g.15:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | LECHIA II ZIELONA GÓRA | 4:0 | 6.08.2022 g.16:00 | CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ | MEPROZET STARE KUROWO | 1:1 | 6.08.2022 g.17:00 | ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI | ODRA NIETKÓW | 4:2 | 6.08.2022 g.17:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | KORONA KOŻUCHÓW | 4:1 | 6.08.2022 g.17:00 | PIAST IŁOWA | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 0:3 | 6.08.2022 g.17:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 3:2 | 6.08.2022 g.17:00 | BUDOWLANI LUBSKO | PROMIEŃ ŻARY | 1:5 | 7.08.2022 g.15:00 | POLONIA SŁUBICE | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 2:1 |
Kolejka nr 2
13.08.2022 g.14:00 | PROMIEŃ ŻARY | PIAST IŁOWA | 1:1 | 13.08.2022 g.17:00 | ODRA NIETKÓW | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 5:3 | 13.08.2022 g.17:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | POGOŃ SKWIERZYNA | 3:0 | 13.08.2022 g.17:00 | ILANKA RZEPIN | CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ | 2:1 | 13.08.2022 g.17:00 | CZARNI ŻAGAŃ 1957 | BUDOWLANI LUBSKO | 2:1 | 13.08.2022 g.17:00 | KORONA KOŻUCHÓW | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 4:2 | 13.08.2022 g.17:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | MEPROZET STARE KUROWO | 3:1 | 14.08.2022 g.17:00 | POLONIA SŁUBICE | LUBUSZANIN DREZDENKO | 3:1 | 14.08.2022 g.17:00 | LECHIA II ZIELONA GÓRA | ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI | 1:3 |
Kolejka nr 3
20.08.2022 g.13:00 | ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI | KORONA KOŻUCHÓW | 5:0 | 20.08.2022 g.14:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | POLONIA SŁUBICE | 1:1 | 20.08.2022 g.17:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 5:1 | 20.08.2022 g.17:00 | MEPROZET STARE KUROWO | ILANKA RZEPIN | 2:1 | 20.08.2022 g.17:00 | CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 2:4 | 20.08.2022 g.17:00 | POGOŃ SKWIERZYNA | PROMIEŃ ŻARY | 2:2 | 20.08.2022 g.17:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | LECHIA II ZIELONA GÓRA | 3:0 | 20.08.2022 g.17:00 | PIAST IŁOWA | CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 0:3 | 20.08.2022 g.17:00 | BUDOWLANI LUBSKO | ODRA NIETKÓW | 1:4 |
Kolejka nr 4
24.08.2022 g.17:00 | ODRA NIETKÓW | PIAST IŁOWA | 2:1 | 24.08.2022 g.17:00 | KORONA KOŻUCHÓW | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 2:3 | 24.08.2022 g.17:00 | LECHIA II ZIELONA GÓRA | BUDOWLANI LUBSKO | 7:1 | 24.08.2022 g.17:00 | CZARNI ŻAGAŃ 1957 | POGOŃ SKWIERZYNA | 5:0 | 24.08.2022 g.18:00 | POLONIA SŁUBICE | ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI | 2:3 | 24.08.2022 g.18:00 | PROMIEŃ ŻARY | CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ | 1:2 | 24.08.2022 g.18:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | ILANKA RZEPIN | 1:0 | 24.08.2022 g.18:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | MEPROZET STARE KUROWO | 3:1 | 24.08.2022 g.18:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 2:2 |
Kolejka nr 5
27.08.2022 g.13:00 | ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | 27.08.2022 g.16:00 | BUDOWLANI LUBSKO | KORONA KOŻUCHÓW | - | 27.08.2022 g.17:00 | CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ | CZARNI ŻAGAŃ 1957 | - | 27.08.2022 g.17:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | - | 27.08.2022 g.17:00 | PIAST IŁOWA | LECHIA II ZIELONA GÓRA | - | 27.08.2022 g.17:00 | POGOŃ SKWIERZYNA | ODRA NIETKÓW | - | 27.08.2022 g.17:00 | MEPROZET STARE KUROWO | PROMIEŃ ŻARY | - | 27.08.2022 g.17:00 | ILANKA RZEPIN | POGOŃ ŚWIEBODZIN | - | 28.08.2022 g.17:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | POLONIA SŁUBICE | - |
Kolejka nr 6
3.09.2022 g.15:00 | ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | - | 3.09.2022 g.17:00 | ODRA NIETKÓW | CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ | - | 3.09.2022 g.17:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | POGOŃ ŚWIEBODZIN | - | 3.09.2022 g.17:00 | PROMIEŃ ŻARY | ILANKA RZEPIN | - | 3.09.2022 g.17:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | - | 3.09.2022 g.17:00 | KORONA KOŻUCHÓW | PIAST IŁOWA | - | 3.09.2022 g.17:00 | CZARNI ŻAGAŃ 1957 | MEPROZET STARE KUROWO | - | 4.09.2022 g.15:00 | POLONIA SŁUBICE | BUDOWLANI LUBSKO | - | 4.09.2022 g.17:00 | LECHIA II ZIELONA GÓRA | POGOŃ SKWIERZYNA | - |
Kolejka nr 7
10.09.2022 g.14:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | PROMIEŃ ŻARY | - | 10.09.2022 g.16:00 | BUDOWLANI LUBSKO | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | 10.09.2022 g.17:00 | POGOŃ SKWIERZYNA | KORONA KOŻUCHÓW | - | 10.09.2022 g.17:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | - | 10.09.2022 g.17:00 | PIAST IŁOWA | POLONIA SŁUBICE | - | 10.09.2022 g.17:00 | CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ | LECHIA II ZIELONA GÓRA | - | 10.09.2022 g.17:00 | MEPROZET STARE KUROWO | ODRA NIETKÓW | - | 10.09.2022 g.17:00 | ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | - | 11.09.2022 g.16:00 | ILANKA RZEPIN | CZARNI ŻAGAŃ 1957 | - |
Kolejka nr 8
17.09.2022 g.14:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | PIAST IŁOWA | - | 17.09.2022 g.16:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | PROMIEŃ ŻARY | - | 17.09.2022 g.16:00 | ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | - | 17.09.2022 g.16:00 | CZARNI ŻAGAŃ 1957 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | - | 17.09.2022 g.16:00 | ODRA NIETKÓW | ILANKA RZEPIN | - | 17.09.2022 g.16:00 | LECHIA II ZIELONA GÓRA | MEPROZET STARE KUROWO | - | 17.09.2022 g.16:00 | KORONA KOŻUCHÓW | CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ | - | 17.09.2022 g.16:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | BUDOWLANI LUBSKO | - | 18.09.2022 g.15:00 | POLONIA SŁUBICE | POGOŃ SKWIERZYNA | - |
Kolejka nr 9
24.09.2022 g.16:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | - | 24.09.2022 g.16:00 | MEPROZET STARE KUROWO | KORONA KOŻUCHÓW | - | 24.09.2022 g.16:00 | CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ | POLONIA SŁUBICE | - | 24.09.2022 g.16:00 | POGOŃ SKWIERZYNA | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | 24.09.2022 g.16:00 | PIAST IŁOWA | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | - | 24.09.2022 g.16:00 | PROMIEŃ ŻARY | CZARNI ŻAGAŃ 1957 | - | 24.09.2022 g.16:00 | BUDOWLANI LUBSKO | ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI | - | 24.09.2022 g.16:00 | ILANKA RZEPIN | LECHIA II ZIELONA GÓRA | - | 24.09.2022 g.17:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | ODRA NIETKÓW | - |
Kolejka nr 10
1.10.2022 g.16:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ | - | 1.10.2022 g.16:00 | KORONA KOŻUCHÓW | ILANKA RZEPIN | - | 1.10.2022 g.16:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | POGOŃ SKWIERZYNA | - | 1.10.2022 g.16:00 | ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI | PIAST IŁOWA | - | 1.10.2022 g.16:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | CZARNI ŻAGAŃ 1957 | - | 1.10.2022 g.16:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | BUDOWLANI LUBSKO | - | 1.10.2022 g.16:00 | ODRA NIETKÓW | PROMIEŃ ŻARY | - | 1.10.2022 g.16:00 | LECHIA II ZIELONA GÓRA | POGOŃ ŚWIEBODZIN | - | 1.10.2022 g.16:00 | POLONIA SŁUBICE | MEPROZET STARE KUROWO | - |
Kolejka nr 11
8.10.2022 g.15:00 | CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | - | 8.10.2022 g.16:00 | ILANKA RZEPIN | POLONIA SŁUBICE | - | 8.10.2022 g.16:00 | MEPROZET STARE KUROWO | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | 8.10.2022 g.16:00 | CZARNI ŻAGAŃ 1957 | ODRA NIETKÓW | - | 8.10.2022 g.16:00 | PROMIEŃ ŻARY | LECHIA II ZIELONA GÓRA | - | 8.10.2022 g.16:00 | BUDOWLANI LUBSKO | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | - | 8.10.2022 g.16:00 | POGOŃ SKWIERZYNA | ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI | - | 8.10.2022 g.16:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | KORONA KOŻUCHÓW | - | 8.10.2022 g.16:00 | PIAST IŁOWA | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | - |
Kolejka nr 12
15.10.2022 g.15:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | ILANKA RZEPIN | - | 15.10.2022 g.15:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | MEPROZET STARE KUROWO | - | 15.10.2022 g.15:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | POGOŃ SKWIERZYNA | - | 15.10.2022 g.15:00 | BUDOWLANI LUBSKO | PIAST IŁOWA | - | 15.10.2022 g.15:00 | ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI | CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ | - | 15.10.2022 g.15:00 | POLONIA SŁUBICE | POGOŃ ŚWIEBODZIN | - | 15.10.2022 g.15:00 | KORONA KOŻUCHÓW | PROMIEŃ ŻARY | - | 15.10.2022 g.15:00 | LECHIA II ZIELONA GÓRA | CZARNI ŻAGAŃ 1957 | - | 15.10.2022 g.15:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | ODRA NIETKÓW | - |
Kolejka nr 13
22.10.2022 g.15:00 | CZARNI ŻAGAŃ 1957 | KORONA KOŻUCHÓW | - | 22.10.2022 g.15:00 | CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | - | 22.10.2022 g.15:00 | PROMIEŃ ŻARY | POLONIA SŁUBICE | - | 22.10.2022 g.15:00 | MEPROZET STARE KUROWO | ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI | - | 22.10.2022 g.15:00 | POGOŃ SKWIERZYNA | BUDOWLANI LUBSKO | - | 22.10.2022 g.15:00 | ODRA NIETKÓW | LECHIA II ZIELONA GÓRA | - | 22.10.2022 g.15:00 | PIAST IŁOWA | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | - | 22.10.2022 g.15:00 | ILANKA RZEPIN | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | - | 22.10.2022 g.15:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | LUBUSZANIN DREZDENKO | - |
Kolejka nr 14
29.10.2022 g.15:00 | ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI | ILANKA RZEPIN | - | 29.10.2022 g.15:00 | BUDOWLANI LUBSKO | CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ | - | 29.10.2022 g.15:00 | PIAST IŁOWA | POGOŃ SKWIERZYNA | - | 29.10.2022 g.15:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | POGOŃ ŚWIEBODZIN | - | 29.10.2022 g.15:00 | KORONA KOŻUCHÓW | ODRA NIETKÓW | - | 29.10.2022 g.15:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | MEPROZET STARE KUROWO | - | 29.10.2022 g.15:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | PROMIEŃ ŻARY | - | 29.10.2022 g.15:00 | POLONIA SŁUBICE | CZARNI ŻAGAŃ 1957 | - | 29.10.2022 g.15:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | LECHIA II ZIELONA GÓRA | - |
Kolejka nr 15
5.11.2022 g.14:00 | POGOŃ SKWIERZYNA | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | - | 5.11.2022 g.14:00 | PROMIEŃ ŻARY | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | - | 5.11.2022 g.14:00 | ILANKA RZEPIN | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | - | 5.11.2022 g.14:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI | - | 5.11.2022 g.14:00 | LECHIA II ZIELONA GÓRA | KORONA KOŻUCHÓW | - | 5.11.2022 g.14:00 | MEPROZET STARE KUROWO | BUDOWLANI LUBSKO | - | 5.11.2022 g.14:00 | CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ | PIAST IŁOWA | - | 5.11.2022 g.14:00 | ODRA NIETKÓW | POLONIA SŁUBICE | - | 5.11.2022 g.14:00 | CZARNI ŻAGAŃ 1957 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - |
Kolejka nr 16
12.11.2022 g.14:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | POGOŃ ŚWIEBODZIN | - | 12.11.2022 g.14:00 | POLONIA SŁUBICE | LECHIA II ZIELONA GÓRA | - | 12.11.2022 g.14:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | ODRA NIETKÓW | - | 12.11.2022 g.14:00 | ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI | PROMIEŃ ŻARY | - | 12.11.2022 g.14:00 | POGOŃ SKWIERZYNA | CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ | - | 12.11.2022 g.14:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | KORONA KOŻUCHÓW | - | 12.11.2022 g.14:00 | PIAST IŁOWA | MEPROZET STARE KUROWO | - | 12.11.2022 g.14:00 | BUDOWLANI LUBSKO | ILANKA RZEPIN | - | 12.11.2022 g.14:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | CZARNI ŻAGAŃ 1957 | - |
Kolejka nr 17
19.11.2022 g.13:00 | ILANKA RZEPIN | PIAST IŁOWA | - | 19.11.2022 g.13:00 | MEPROZET STARE KUROWO | POGOŃ SKWIERZYNA | - | 19.11.2022 g.13:00 | LECHIA II ZIELONA GÓRA | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | 19.11.2022 g.13:00 | ODRA NIETKÓW | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | - | 19.11.2022 g.13:00 | CZARNI ŻAGAŃ 1957 | ODRA Skrzynie ZAJĄC BYTOM ODRZAŃSKI | - | 19.11.2022 g.13:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | BUDOWLANI LUBSKO | - | 19.11.2022 g.13:00 | PROMIEŃ ŻARY | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | - | 19.11.2022 g.13:00 | KORONA KOŻUCHÓW | POLONIA SŁUBICE | - | 19.11.2022 g.14:00 | CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | - |