Sezon 2021/2022
Senior
IV liga lubuska
Lp. | Zespół | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
|
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 34 | 87 | 28 | 3 | 3 | 93:26 |
2 |
|
ODRA NIETKÓW | 34 | 63 | 18 | 9 | 7 | 70:48 |
3 |
|
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 34 | 59 | 17 | 8 | 9 | 62:48 |
4 |
|
POLONIA SŁUBICE | 34 | 59 | 16 | 11 | 7 | 69:36 |
5 |
|
PROMIEŃ ŻARY | 34 | 59 | 18 | 5 | 11 | 65:50 |
6 |
|
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 34 | 54 | 16 | 6 | 12 | 77:69 |
7 |
|
MEPROZET STARE KUROWO | 34 | 51 | 14 | 9 | 11 | 59:54 |
8 |
|
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 34 | 47 | 14 | 5 | 15 | 56:51 |
9 |
|
POGOŃ ŚWIEBODZIN | 34 | 46 | 13 | 7 | 14 | 56:47 |
10 |
|
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 34 | 44 | 12 | 8 | 14 | 67:62 |
11 |
|
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 34 | 44 | 12 | 8 | 14 | 60:57 |
12 |
|
PIAST IŁOWA | 34 | 43 | 11 | 10 | 13 | 49:55 |
13 |
|
ILANKA RZEPIN | 34 | 42 | 11 | 9 | 14 | 61:71 |
14 |
|
KORONA KOŻUCHÓW | 34 | 39 | 11 | 6 | 17 | 55:72 |
15 |
|
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 34 | 37 | 10 | 7 | 17 | 36:60 |
16 |
|
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 34 | 34 | 10 | 4 | 20 | 41:89 |
17 |
|
PIAST INEX CZERWIEŃSK | 34 | 28 | 7 | 7 | 20 | 32:68 |
18 |
|
CZARNI BROWAR WITNICA | 34 | 17 | 3 | 8 | 23 | 32:77 |
Kolejka nr 1
7.8.2021 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | CZARNI BROWAR WITNICA | 3:1 | 7.8.2021 g.14:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | POLONIA SŁUBICE | 0:3 | 7.8.2021 g.17:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 2:2 | 7.8.2021 g.17:00 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | MEPROZET STARE KUROWO | 1:2 | 7.8.2021 g.17:00 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 1:3 | 7.8.2021 g.18:00 | ODRA NIETKÓW | PIAST IŁOWA | 0:1 | 7.8.2021 g.18:00 | PROMIEŃ ŻARY | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 0:3 | 8.8.2021 g.17:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | KORONA KOŻUCHÓW | 7:1 | 8.8.2021 g.18:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 2:2 |
Kolejka nr 2
14.8.2021 g.15:30 | CZARNI BROWAR WITNICA | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 4:3 | 14.8.2021 g.17:00 | PIAST IŁOWA | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 1:1 | 14.8.2021 g.17:00 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | KORONA KOŻUCHÓW | 1:0 | 14.8.2021 g.17:00 | POLONIA SŁUBICE | ILANKA RZEPIN | 1:1 | 14.8.2021 g.17:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 3:3 | 14.8.2021 g.17:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | PIAST INEX CZERWIEŃSK | 7:1 | 14.8.2021 g.17:00 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | PROMIEŃ ŻARY | 1:2 | 14.8.2021 g.17:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | ODRA NIETKÓW | 2:3 | 14.8.2021 g.17:00 | MEPROZET STARE KUROWO | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 6:1 |
Kolejka nr 3
21.8.2021 g.17:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | MEPROZET STARE KUROWO | 4:2 | 21.8.2021 g.17:00 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 1:4 | 21.8.2021 g.17:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | POLONIA SŁUBICE | 2:1 | 21.8.2021 g.17:00 | ILANKA RZEPIN | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 2:0 | 21.8.2021 g.17:00 | KORONA KOŻUCHÓW | PIAST IŁOWA | 3:2 | 21.8.2021 g.17:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 1:0 | 21.8.2021 g.17:30 | ODRA NIETKÓW | CZARNI BROWAR WITNICA | 2:1 | 21.8.2021 g.18:00 | PROMIEŃ ŻARY | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 2:2 | 22.8.2021 g.17:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 2:1 |
Kolejka nr 4
28.8.2021 g.14:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 3:1 | 28.8.2021 g.17:00 | PROMIEŃ ŻARY | PIAST INEX CZERWIEŃSK | 0:3 | 28.8.2021 g.17:00 | POLONIA SŁUBICE | ODRA NIETKÓW | 2:2 | 28.8.2021 g.17:00 | MEPROZET STARE KUROWO | ILANKA RZEPIN | 2:0 | 28.8.2021 g.17:00 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 6:0 | 28.8.2021 g.17:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 0:2 | 28.8.2021 g.17:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | KORONA KOŻUCHÓW | 5:0 | 29.8.2021 g.12:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 1:0 | 29.8.2021 g.12:00 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | PIAST IŁOWA | 4:2 |
Kolejka nr 5
4.9.2021 g.12:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 1:1 | 4.9.2021 g.14:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | POLONIA SŁUBICE | 2:1 | 4.9.2021 g.16:00 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 1:1 | 4.9.2021 g.17:00 | ILANKA RZEPIN | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 2:4 | 4.9.2021 g.17:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | MEPROZET STARE KUROWO | 1:2 | 4.9.2021 g.17:00 | KORONA KOŻUCHÓW | CZARNI BROWAR WITNICA | 2:2 | 4.9.2021 g.17:00 | PIAST IŁOWA | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 0:1 | 4.9.2021 g.17:00 | ODRA NIETKÓW | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 4:3 | 5.9.2021 g.17:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | PROMIEŃ ŻARY | 0:2 |
Kolejka nr 6
11.9.2021 g.11:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 2:2 | 11.9.2021 g.15:00 | POLONIA SŁUBICE | KORONA KOŻUCHÓW | 1:1 | 11.9.2021 g.16:00 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 0:1 | 11.9.2021 g.16:00 | PROMIEŃ ŻARY | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 1:2 | 11.9.2021 g.16:30 | MEPROZET STARE KUROWO | ODRA NIETKÓW | 1:1 | 11.9.2021 g.16:30 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 1:3 | 11.9.2021 g.17:00 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | ILANKA RZEPIN | 1:1 | 12.9.2021 g.12:00 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 5:0 | 12.9.2021 g.13:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | PIAST IŁOWA | 0:1 |
Kolejka nr 7
18.9.2021 g.14:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | PIAST INEX CZERWIEŃSK | 3:0 | 18.9.2021 g.16:00 | KORONA KOŻUCHÓW | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 1:3 | 18.9.2021 g.16:30 | ILANKA RZEPIN | PROMIEŃ ŻARY | 1:6 | 18.9.2021 g.16:30 | PIAST IŁOWA | POLONIA SŁUBICE | 1:1 | 18.9.2021 g.16:30 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | CZARNI BROWAR WITNICA | 4:0 | 18.9.2021 g.16:30 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 2:1 | 18.9.2021 g.17:00 | ODRA NIETKÓW | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 3:3 | 19.9.2021 g.12:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 0:2 | 19.9.2021 g.17:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | MEPROZET STARE KUROWO | 0:0 |
Kolejka nr 8
25.9.2021 g.15:00 | POLONIA SŁUBICE | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 3:1 | 25.9.2021 g.16:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | PIAST IŁOWA | 3:1 | 25.9.2021 g.16:00 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | ODRA NIETKÓW | 1:1 | 25.9.2021 g.16:00 | MEPROZET STARE KUROWO | KORONA KOŻUCHÓW | 4:2 | 25.9.2021 g.16:00 | PROMIEŃ ŻARY | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 5:1 | 25.9.2021 g.16:00 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | ILANKA RZEPIN | 0:3 | 26.9.2021 g.12:00 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | CZARNI BROWAR WITNICA | 3:0 | 26.9.2021 g.16:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 2:5 | 26.9.2021 g.16:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 3:4 |
Kolejka nr 9
2.10.2021 g.15:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | POLONIA SŁUBICE | 2:2 | 2.10.2021 g.16:00 | PIAST IŁOWA | MEPROZET STARE KUROWO | 1:1 | 2.10.2021 g.16:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 4:1 | 2.10.2021 g.16:00 | KORONA KOŻUCHÓW | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 1:4 | 2.10.2021 g.16:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 0:1 | 2.10.2021 g.16:00 | ODRA NIETKÓW | PROMIEŃ ŻARY | 1:1 | 2.10.2021 g.16:00 | ILANKA RZEPIN | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:2 | 2.10.2021 g.16:00 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 2:1 | 3.10.2021 g.12:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | PIAST INEX CZERWIEŃSK | 1:0 |
Kolejka nr 10
9.10.2021 g.13:00 | PROMIEŃ ŻARY | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 2:0 | 9.10.2021 g.15:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | PIAST IŁOWA | 2:1 | 9.10.2021 g.15:00 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | ODRA NIETKÓW | 0:4 | 9.10.2021 g.15:30 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 0:0 | 9.10.2021 g.15:30 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | ILANKA RZEPIN | 2:1 | 9.10.2021 g.15:30 | MEPROZET STARE KUROWO | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 1:4 | 9.10.2021 g.15:30 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | CZARNI BROWAR WITNICA | 0:0 | 9.10.2021 g.16:00 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | KORONA KOŻUCHÓW | 2:1 | 10.10.2021 g.12:00 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | POLONIA SŁUBICE | 3:0 |
Kolejka nr 11
16.10.2021 g.14:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | MEPROZET STARE KUROWO | 0:2 | 16.10.2021 g.15:00 | ILANKA RZEPIN | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 0:7 | 16.10.2021 g.15:30 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | PIAST INEX CZERWIEŃSK | 1:1 | 16.10.2021 g.15:30 | POLONIA SŁUBICE | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 5:4 | 16.10.2021 g.15:30 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 2:2 | 16.10.2021 g.15:30 | KORONA KOŻUCHÓW | PROMIEŃ ŻARY | 3:2 | 16.10.2021 g.15:30 | PIAST IŁOWA | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 2:2 | 16.10.2021 g.16:00 | ODRA NIETKÓW | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 3:0 | 17.10.2021 g.12:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 0:0 |
Kolejka nr 12
23.10.2021 g.15:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | ODRA NIETKÓW | 2:2 | 23.10.2021 g.15:00 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | KORONA KOŻUCHÓW | 0:1 | 23.10.2021 g.15:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 0:1 | 23.10.2021 g.15:00 | MEPROZET STARE KUROWO | POLONIA SŁUBICE | 0:2 | 23.10.2021 g.15:00 | PROMIEŃ ŻARY | PIAST IŁOWA | 1:3 | 23.10.2021 g.15:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | CZARNI BROWAR WITNICA | 2:0 | 23.10.2021 g.15:00 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 1:0 | 23.10.2021 g.15:00 | ILANKA RZEPIN | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 3:1 | 24.10.2021 g.12:00 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 4:0 |
Kolejka nr 13
30.10.2021 g.11:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 0:1 | 30.10.2021 g.14:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 0:2 | 30.10.2021 g.15:00 | PIAST IŁOWA | PIAST INEX CZERWIEŃSK | 1:0 | 30.10.2021 g.15:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 3:0 | 30.10.2021 g.15:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | MEPROZET STARE KUROWO | 5:1 | 30.10.2021 g.15:00 | KORONA KOŻUCHÓW | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:0 | 30.10.2021 g.15:00 | POLONIA SŁUBICE | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 1:2 | 30.10.2021 g.15:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | PROMIEŃ ŻARY | 2:2 | 30.10.2021 g.15:00 | ODRA NIETKÓW | ILANKA RZEPIN | 2:2 |
Kolejka nr 14
6.11.2021 g.13:30 | PROMIEŃ ŻARY | CZARNI BROWAR WITNICA | 2:1 | 6.11.2021 g.13:30 | ILANKA RZEPIN | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 2:1 | 6.11.2021 g.13:30 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | ODRA NIETKÓW | 1:3 | 6.11.2021 g.13:30 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | POLONIA SŁUBICE | 0:1 | 6.11.2021 g.13:30 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | PIAST IŁOWA | 3:0 | 6.11.2021 g.13:30 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | KORONA KOŻUCHÓW | 1:0 | 6.11.2021 g.14:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 3:2 | 6.11.2021 g.14:00 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 3:1 | 7.11.2021 g.12:00 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | MEPROZET STARE KUROWO | 4:2 |
Kolejka nr 15
11.11.2021 g.11:00 | POLONIA SŁUBICE | PROMIEŃ ŻARY | 1:1 | 11.11.2021 g.13:30 | CZARNI BROWAR WITNICA | PIAST INEX CZERWIEŃSK | 2:3 | 11.11.2021 g.13:30 | PIAST IŁOWA | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 0:0 | 11.11.2021 g.13:30 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 2:4 | 11.11.2021 g.13:30 | MEPROZET STARE KUROWO | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 3:2 | 11.11.2021 g.13:30 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 0:3 | 11.11.2021 g.13:30 | KORONA KOŻUCHÓW | ILANKA RZEPIN | 3:1 | 11.11.2021 g.13:30 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 3:2 | 11.11.2021 g.13:30 | ODRA NIETKÓW | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 0:3 |
Kolejka nr 16
14.11.2021 g.13:30 | PROMIEŃ ŻARY | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 2:1 | 14.11.2021 g.13:30 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | CZARNI BROWAR WITNICA | 2:2 | 14.11.2021 g.13:30 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | KORONA KOŻUCHÓW | 2:2 | 14.11.2021 g.13:30 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 3:0 | 14.11.2021 g.13:30 | ILANKA RZEPIN | PIAST IŁOWA | 5:0 | 14.11.2021 g.13:30 | ODRA NIETKÓW | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 1:5 | 14.11.2021 g.13:30 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 4:0 | 14.11.2021 g.13:30 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | MEPROZET STARE KUROWO | 0:2 | 14.11.2021 g.14:00 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | POLONIA SŁUBICE | 0:6 |
Kolejka nr 17
20.11.2021 g.13:00 | PIAST IŁOWA | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 1:2 | 20.11.2021 g.13:00 | KORONA KOŻUCHÓW | ODRA NIETKÓW | 2:3 | 20.11.2021 g.13:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 2:3 | 20.11.2021 g.13:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | ILANKA RZEPIN | 0:3 | 20.11.2021 g.13:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 4:3 | 20.11.2021 g.13:00 | POLONIA SŁUBICE | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 7:0 | 20.11.2021 g.13:00 | MEPROZET STARE KUROWO | PROMIEŃ ŻARY | 1:4 | 20.11.2021 g.13:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 1:2 | 20.11.2021 g.13:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | PIAST INEX CZERWIEŃSK | 0:0 |
Kolejka nr 18
12.3.2022 g.14:00 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 6:0 | 12.3.2022 g.15:00 | POLONIA SŁUBICE | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 1:2 | 12.3.2022 g.15:00 | KORONA KOŻUCHÓW | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 1:1 | 12.3.2022 g.15:00 | MEPROZET STARE KUROWO | PIAST INEX CZERWIEŃSK | 1:1 | 12.3.2022 g.15:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 2:0 | 12.3.2022 g.15:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:1 | 12.3.2022 g.15:00 | PIAST IŁOWA | ODRA NIETKÓW | 1:3 | 12.3.2022 g.15:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | ILANKA RZEPIN | 3:3 | 12.3.2022 g.16:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | PROMIEŃ ŻARY | 1:1 |
Kolejka nr 19
19.3.2022 g.15:00 | KORONA KOŻUCHÓW | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 1:4 | 19.3.2022 g.15:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 2:6 | 19.3.2022 g.15:00 | ILANKA RZEPIN | POLONIA SŁUBICE | 1:1 | 19.3.2022 g.15:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | MEPROZET STARE KUROWO | 0:0 | 19.3.2022 g.15:00 | ODRA NIETKÓW | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 1:0 | 19.3.2022 g.15:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | PIAST IŁOWA | 0:2 | 19.3.2022 g.15:30 | PROMIEŃ ŻARY | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 6:0 | 19.3.2022 g.15:30 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 0:3 | 20.3.2022 g.12:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | CZARNI BROWAR WITNICA | 3:0 |
Kolejka nr 20
26.3.2022 g.15:00 | MEPROZET STARE KUROWO | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 1:2 | 26.3.2022 g.15:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | ODRA NIETKÓW | 0:3 | 26.3.2022 g.15:00 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | PIAST INEX CZERWIEŃSK | 2:1 | 26.3.2022 g.15:00 | PIAST IŁOWA | KORONA KOŻUCHÓW | 2:0 | 26.3.2022 g.15:00 | POLONIA SŁUBICE | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 0:2 | 26.3.2022 g.15:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 2:1 | 26.3.2022 g.15:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | ILANKA RZEPIN | 3:1 | 26.3.2022 g.16:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 4:1 | 27.3.2022 g.12:00 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | PROMIEŃ ŻARY | 4:0 |
Kolejka nr 21
2.4.2022 g.15:00 | PIAST IŁOWA | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 2:1 | 2.4.2022 g.15:00 | KORONA KOŻUCHÓW | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 3:1 | 2.4.2022 g.15:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 2:1 | 2.4.2022 g.15:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 3:0 | 2.4.2022 g.15:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | CZARNI BROWAR WITNICA | 3:0 | 2.4.2022 g.16:00 | ODRA NIETKÓW | POLONIA SŁUBICE | 2:2 | 2.4.2022 g.16:00 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | PROMIEŃ ŻARY | 0:1 | 2.4.2022 g.16:00 | ILANKA RZEPIN | MEPROZET STARE KUROWO | 1:1 | 3.4.2022 g.12:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 0:3 |
Kolejka nr 22
9.4.2022 g.14:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | ODRA NIETKÓW | 2:2 | 9.4.2022 g.15:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | PIAST IŁOWA | 1:1 | 9.4.2022 g.15:00 | POLONIA SŁUBICE | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 0:0 | 9.4.2022 g.15:00 | MEPROZET STARE KUROWO | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 2:0 | 9.4.2022 g.15:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | ILANKA RZEPIN | 4:4 | 9.4.2022 g.16:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | KORONA KOŻUCHÓW | 3:2 | 9.4.2022 g.16:00 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | PIAST INEX CZERWIEŃSK | 3:0 | 9.4.2022 g.16:00 | PROMIEŃ ŻARY | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 2:1 | 10.4.2022 g.12:00 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 0:5 |
Kolejka nr 23
16.4.2022 g.12:00 | ILANKA RZEPIN | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 3:0 | 16.4.2022 g.12:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 4:0 | 16.4.2022 g.15:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | PROMIEŃ ŻARY | 1:0 | 16.4.2022 g.15:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | PIAST INEX CZERWIEŃSK | 1:0 | 16.4.2022 g.15:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 2:0 | 16.4.2022 g.15:00 | ODRA NIETKÓW | MEPROZET STARE KUROWO | 0:1 | 16.4.2022 g.15:00 | KORONA KOŻUCHÓW | POLONIA SŁUBICE | 0:2 | 16.4.2022 g.15:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 1:1 | 16.4.2022 g.15:00 | PIAST IŁOWA | CZARNI BROWAR WITNICA | 1:1 |
Kolejka nr 24
23.4.2022 g.13:00 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 1:10 | 23.4.2022 g.14:00 | POLONIA SŁUBICE | PIAST IŁOWA | 1:0 | 23.4.2022 g.15:00 | MEPROZET STARE KUROWO | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 3:3 | 23.4.2022 g.16:00 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 1:1 | 23.4.2022 g.16:00 | PROMIEŃ ŻARY | ILANKA RZEPIN | 3:1 | 23.4.2022 g.16:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | KORONA KOŻUCHÓW | 1:1 | 23.4.2022 g.16:00 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:0 | 23.4.2022 g.16:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | ODRA NIETKÓW | 0:3 | 23.4.2022 g.17:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 0:1 |
Kolejka nr 25
27.4.2022 g.17:00 | PIAST IŁOWA | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 1:3 | 27.4.2022 g.17:00 | ILANKA RZEPIN | PIAST INEX CZERWIEŃSK | 0:3 | 27.4.2022 g.17:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 2:1 | 27.4.2022 g.17:00 | ODRA NIETKÓW | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 3:0 | 27.4.2022 g.17:00 | KORONA KOŻUCHÓW | MEPROZET STARE KUROWO | 2:1 | 27.4.2022 g.17:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | PROMIEŃ ŻARY | 2:0 | 27.4.2022 g.17:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | POLONIA SŁUBICE | 0:1 | 27.4.2022 g.17:30 | CZARNI BROWAR WITNICA | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 0:1 | 27.4.2022 g.18:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 1:2 |
Kolejka nr 26
30.4.2022 g.14:00 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 1:0 | 30.4.2022 g.14:00 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 1:6 | 30.4.2022 g.15:00 | MEPROZET STARE KUROWO | PIAST IŁOWA | 1:2 | 30.4.2022 g.15:00 | POLONIA SŁUBICE | CZARNI BROWAR WITNICA | 6:0 | 30.4.2022 g.16:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | ILANKA RZEPIN | 0:1 | 30.4.2022 g.17:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | KORONA KOŻUCHÓW | 2:4 | 30.4.2022 g.17:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 2:1 | 30.4.2022 g.17:00 | PROMIEŃ ŻARY | ODRA NIETKÓW | 1:2 | 30.4.2022 g.17:30 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 1:3 |
Kolejka nr 27
3.5.2022 g.12:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:1 | 3.5.2022 g.14:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 0:1 | 3.5.2022 g.15:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | PROMIEŃ ŻARY | 2:3 | 3.5.2022 g.15:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | MEPROZET STARE KUROWO | 3:1 | 3.5.2022 g.15:00 | PIAST IŁOWA | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 5:1 | 3.5.2022 g.15:00 | KORONA KOŻUCHÓW | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 6:0 | 3.5.2022 g.17:00 | ODRA NIETKÓW | PIAST INEX CZERWIEŃSK | 1:3 | 3.5.2022 g.17:00 | ILANKA RZEPIN | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 1:4 | 4.5.2022 g.17:00 | POLONIA SŁUBICE | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 0:1 |
Kolejka nr 28
7.5.2022 g.15:00 | MEPROZET STARE KUROWO | CZARNI BROWAR WITNICA | 5:2 | 7.5.2022 g.15:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 1:2 | 7.5.2022 g.16:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | ODRA NIETKÓW | 0:2 | 7.5.2022 g.17:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | POLONIA SŁUBICE | 0:1 | 7.5.2022 g.17:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 3:0 | 7.5.2022 g.17:00 | PROMIEŃ ŻARY | KORONA KOŻUCHÓW | 2:0 | 8.5.2022 g.12:00 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | ILANKA RZEPIN | 4:1 | 8.5.2022 g.12:00 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 2:0 | 8.5.2022 g.18:00 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | PIAST IŁOWA | 2:4 |
Kolejka nr 29
14.5.2022 g.14:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 2:3 | 14.5.2022 g.15:00 | PIAST IŁOWA | PROMIEŃ ŻARY | 1:2 | 14.5.2022 g.15:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:0 | 14.5.2022 g.17:00 | KORONA KOŻUCHÓW | PIAST INEX CZERWIEŃSK | 3:2 | 14.5.2022 g.17:00 | POLONIA SŁUBICE | MEPROZET STARE KUROWO | 2:2 | 14.5.2022 g.17:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 1:3 | 14.5.2022 g.17:00 | ODRA NIETKÓW | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 1:0 | 14.5.2022 g.17:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 4:0 | 15.5.2022 g.12:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | ILANKA RZEPIN | 2:2 |
Kolejka nr 30
21.5.2022 g.15:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 3:1 | 21.5.2022 g.16:00 | MEPROZET STARE KUROWO | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 1:1 | 21.5.2022 g.17:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | KORONA KOŻUCHÓW | 2:1 | 21.5.2022 g.17:00 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | PIAST IŁOWA | 0:0 | 21.5.2022 g.17:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | POLONIA SŁUBICE | 1:1 | 21.5.2022 g.17:00 | PROMIEŃ ŻARY | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 0:2 | 21.5.2022 g.17:00 | ILANKA RZEPIN | ODRA NIETKÓW | 1:2 | 22.5.2022 g.12:00 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | CZARNI BROWAR WITNICA | 1:0 | 22.5.2022 g.12:00 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 3:1 |
Kolejka nr 31
27.5.2022 g.18:30 | POLONIA SŁUBICE | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 5:1 | 28.5.2022 g.15:00 | PIAST IŁOWA | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 0:2 | 28.5.2022 g.15:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | ILANKA RZEPIN | 1:1 | 28.5.2022 g.16:00 | KORONA KOŻUCHÓW | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 0:0 | 28.5.2022 g.16:00 | MEPROZET STARE KUROWO | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 2:0 | 28.5.2022 g.17:00 | ODRA NIETKÓW | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 4:1 | 28.5.2022 g.17:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 4:0 | 28.5.2022 g.17:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | 2:0 | 28.5.2022 g.17:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | PROMIEŃ ŻARY | 0:1 |
Kolejka nr 32
4.6.2022 g.15:00 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 1:3 | 4.6.2022 g.15:00 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | CZARNI BROWAR WITNICA | 3:3 | 4.6.2022 g.15:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | PIAST IŁOWA | 2:2 | 4.6.2022 g.17:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 0:1 | 4.6.2022 g.17:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | MEPROZET STARE KUROWO | 0:1 | 4.6.2022 g.17:00 | ILANKA RZEPIN | KORONA KOŻUCHÓW | 4:2 | 4.6.2022 g.17:30 | PROMIEŃ ŻARY | POLONIA SŁUBICE | 1:2 | 5.6.2022 g.12:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 3:0 | 5.6.2022 g.12:00 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | ODRA NIETKÓW | 3:1 |
Kolejka nr 33
10.6.2022 g.18:00 | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | 2:3 | 10.6.2022 g.18:30 | POLONIA SŁUBICE | PIAST INEX CZERWIEŃSK | 4:0 | 11.6.2022 g.15:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 3:0 | 11.6.2022 g.15:00 | POGOŃ ŚWIEBODZIN | ODRA NIETKÓW | 0:3 | 11.6.2022 g.15:00 | MEPROZET STARE KUROWO | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | 2:0 | 11.6.2022 g.15:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:1 | 11.6.2022 g.15:00 | PIAST IŁOWA | ILANKA RZEPIN | 3:2 | 11.6.2022 g.15:00 | KORONA KOŻUCHÓW | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 2:3 | 11.6.2022 g.15:00 | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | PROMIEŃ ŻARY | 3:4 |
Kolejka nr 34
15.6.2022 g.18:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | CZARNI BROWAR WITNICA | 4:0 | 16.6.2022 g.16:00 | GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO | DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | 1:3 | 16.6.2022 g.16:00 | MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. | POGOŃ ŚWIEBODZIN | 1:0 | 16.6.2022 g.16:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | POLONIA SŁUBICE | 1:2 | 16.6.2022 g.16:00 | ODRA NIETKÓW | KORONA KOŻUCHÓW | 2:3 | 16.6.2022 g.16:00 | PROMIEŃ ŻARY | MEPROZET STARE KUROWO | 3:2 | 16.6.2022 g.16:00 | PIAST INEX CZERWIEŃSK | ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK | 1:5 | 16.6.2022 g.16:00 | ILANKA RZEPIN | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 3:2 | 16.6.2022 g.16:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | PIAST IŁOWA | 4:4 |
Junior Starszy
Liga wojewódzka U-19
Lp. | Zespół | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
|
KS LECHIA ZIELONA GÓRA | 12 | 34 | 11 | 1 | 0 | 54:3 |
2 |
|
POLONIA SŁUBICE | 12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 43:20 |
3 |
|
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 20:15 |
4 |
|
SKP KISIELIN | 12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 14:30 |
5 |
|
PROMIEŃ ŻARY | 12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 21:21 |
6 |
|
ILANKA RZEPIN | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 24:27 |
7 |
|
CARINA GUBIN | 12 | 1 | 0 | 1 | 11 | 12:72 |
Kolejka nr 1
20.3.2022 g.11:00 | SKP KISIELIN | DOZAMET NOWA SÓL | - | 20.3.2022 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:0 | 20.3.2022 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | KS LECHIA ZIELONA GÓRA | 0:0 | 20.3.2022 g.12:00 | POLONIA SŁUBICE | CARINA GUBIN | 11:0 |
Kolejka nr 2
27.3.2022 g.11:00 | CARINA GUBIN | PROMIEŃ ŻARY | 1:1 | 27.3.2022 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | DOZAMET NOWA SÓL | - | 27.3.2022 g.15:00 | KS LECHIA ZIELONA GÓRA | SKP KISIELIN | 6:0 | 27.3.2022 g.15:00 | ILANKA RZEPIN | POLONIA SŁUBICE | 2:4 |
Kolejka nr 3
3.4.2022 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | ILANKA RZEPIN | 2:0 | 3.4.2022 g.11:00 | SKP KISIELIN | CARINA GUBIN | 3:2 | 3.4.2022 g.11:00 | DOZAMET NOWA SÓL | KS LECHIA ZIELONA GÓRA | - | 3.4.2022 g.12:00 | POLONIA SŁUBICE | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 0:0 |
Kolejka nr 4
10.4.2022 g.11:00 | CARINA GUBIN | DOZAMET NOWA SÓL | - | 10.4.2022 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | SKP KISIELIN | 5:1 | 10.4.2022 g.12:00 | POLONIA SŁUBICE | PROMIEŃ ŻARY | 7:1 | 10.4.2022 g.15:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | KS LECHIA ZIELONA GÓRA | 0:1 |
Kolejka nr 5
24.4.2022 g.11:00 | DOZAMET NOWA SÓL | ILANKA RZEPIN | - | 24.4.2022 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 0:0 | 24.4.2022 g.11:00 | SKP KISIELIN | POLONIA SŁUBICE | 0:7 | 24.4.2022 g.17:00 | KS LECHIA ZIELONA GÓRA | CARINA GUBIN | 4:1 |
Kolejka nr 6
1.5.2022 g.11:00 | POLONIA SŁUBICE | DOZAMET NOWA SÓL | - | 1.5.2022 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | KS LECHIA ZIELONA GÓRA | 0:2 | 11.5.2022 g.18:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | CARINA GUBIN | 4:2 | 12.5.2022 g.18:00 | PROMIEŃ ŻARY | SKP KISIELIN | 1:1 |
Kolejka nr 7
3.5.2022 g.14:00 | KS LECHIA ZIELONA GÓRA | POLONIA SŁUBICE | 5:1 | 3.5.2022 g.15:00 | DOZAMET NOWA SÓL | PROMIEŃ ŻARY | - | 3.5.2022 g.15:00 | SKP KISIELIN | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 2:0 | 4.5.2022 g.17:30 | CARINA GUBIN | ILANKA RZEPIN | 0:5 |
Kolejka nr 8
8.5.2022 g.11:00 | DOZAMET NOWA SÓL | SKP KISIELIN | - | 8.5.2022 g.15:00 | CARINA GUBIN | POLONIA SŁUBICE | 1:5 | 8.5.2022 g.17:00 | KS LECHIA ZIELONA GÓRA | PROMIEŃ ŻARY | 4:0 | 18.5.2022 g.18:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | ILANKA RZEPIN | 1:0 |
Kolejka nr 9
14.5.2022 g.11:00 | POLONIA SŁUBICE | ILANKA RZEPIN | 3:1 | 15.5.2022 g.11:00 | DOZAMET NOWA SÓL | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | - | 15.5.2022 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | CARINA GUBIN | 10:2 | 15.5.2022 g.11:00 | SKP KISIELIN | KS LECHIA ZIELONA GÓRA | 0:1 |
Kolejka nr 10
22.5.2022 g.11:00 | KS LECHIA ZIELONA GÓRA | DOZAMET NOWA SÓL | - | 22.5.2022 g.11:00 | CARINA GUBIN | SKP KISIELIN | 0:2 | 22.5.2022 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | PROMIEŃ ŻARY | 1:2 | 22.5.2022 g.15:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | POLONIA SŁUBICE | 4:2 |
Kolejka nr 11
29.5.2022 g.11:00 | DOZAMET NOWA SÓL | CARINA GUBIN | - | 29.5.2022 g.11:00 | SKP KISIELIN | ILANKA RZEPIN | 2:1 | 29.5.2022 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | POLONIA SŁUBICE | 3:0 | 8.6.2022 g.18:40 | KS LECHIA ZIELONA GÓRA | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 4:1 |
Kolejka nr 12
4.6.2022 g.12:00 | POLONIA SŁUBICE | SKP KISIELIN | 3:0 | 5.6.2022 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | DOZAMET NOWA SÓL | - | 5.6.2022 g.15:00 | CARINA GUBIN | KS LECHIA ZIELONA GÓRA | 0:15 | 5.6.2022 g.15:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | PROMIEŃ ŻARY | 3:0 |
Kolejka nr 13
12.6.2022 g.11:00 | DOZAMET NOWA SÓL | POLONIA SŁUBICE | - | 12.6.2022 g.11:00 | SKP KISIELIN | PROMIEŃ ŻARY | 2:1 | 12.6.2022 g.17:00 | KS LECHIA ZIELONA GÓRA | ILANKA RZEPIN | 9:0 | 13.6.2022 g.18:00 | CARINA GUBIN | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 2:4 |
Kolejka nr 14
15.6.2022 g.17:30 | ILANKA RZEPIN | CARINA GUBIN | 8:1 | 16.6.2022 g.11:00 | POLONIA SŁUBICE | KS LECHIA ZIELONA GÓRA | 0:3 | 16.6.2022 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | SKP KISIELIN | 3:1 | 16.6.2022 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | DOZAMET NOWA SÓL | - |
Liga wojewódzka U-19
Lp. | Zespół | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
|
WARTA I GORZÓW WLKP. | 14 | 34 | 11 | 1 | 2 | 80:10 |
2 |
|
GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | 14 | 33 | 11 | 0 | 3 | 77:14 |
3 |
|
POLONIA SŁUBICE | 14 | 31 | 10 | 1 | 3 | 48:24 |
4 |
|
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 14 | 25 | 8 | 1 | 5 | 33:32 |
5 |
|
SKP KISIELIN | 14 | 19 | 6 | 1 | 7 | 23:32 |
6 |
|
ILANKA RZEPIN | 14 | 12 | 4 | 0 | 10 | 29:47 |
7 |
|
PROMIEŃ ŻARY | 14 | 12 | 4 | 0 | 10 | 17:44 |
8 |
|
CZARNI BROWAR WITNICA (Wycofana z rozgrywek) | 14 | 0 | 0 | 0 | 14 | 3:107 |
Kolejka nr 1
22.8.2021 g.11:00 | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | WARTA I GORZÓW WLKP. | 1:4 | 22.8.2021 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 0:1 | 25.8.2021 g.17:00 | SKP KISIELIN | PROMIEŃ ŻARY | 2:0 | 25.8.2021 g.18:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | POLONIA SŁUBICE | 0:9 |
Kolejka nr 2
29.8.2021 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | PROMIEŃ ŻARY | 4:2 | 29.8.2021 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | 1:5 | 29.8.2021 g.11:00 | WARTA I GORZÓW WLKP. | CZARNI BROWAR WITNICA | 30:0 | 29.8.2021 g.12:00 | POLONIA SŁUBICE | SKP KISIELIN | 3:0 |
Kolejka nr 3
4.9.2021 g.11:00 | SKP KISIELIN | WARTA I GORZÓW WLKP. | 0:5 | 4.9.2021 g.11:00 | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 8:0 | 5.9.2021 g.11:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | ILANKA RZEPIN | 1:6 | 5.9.2021 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | POLONIA SŁUBICE | 1:8 |
Kolejka nr 4
11.9.2021 g.10:00 | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | CZARNI BROWAR WITNICA | 31:0 | 12.9.2021 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | POLONIA SŁUBICE | 2:2 | 12.9.2021 g.11:00 | WARTA I GORZÓW WLKP. | PROMIEŃ ŻARY | 3:0 | 12.9.2021 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | SKP KISIELIN | 4:1 |
Kolejka nr 5
18.9.2021 g.11:00 | SKP KISIELIN | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | 1:4 | 19.9.2021 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | ILANKA RZEPIN | 4:1 | 19.9.2021 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | CZARNI BROWAR WITNICA | 3:0 | 19.9.2021 g.12:00 | POLONIA SŁUBICE | WARTA I GORZÓW WLKP. | 2:0 |
Kolejka nr 6
25.9.2021 g.14:30 | CZARNI BROWAR WITNICA | SKP KISIELIN | 0:3 | 26.9.2021 g.12:00 | ILANKA RZEPIN | POLONIA SŁUBICE | 2:3 | 26.9.2021 g.12:30 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | WARTA I GORZÓW WLKP. | 1:2 | 26.9.2021 g.14:00 | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | PROMIEŃ ŻARY | 2:0 |
Kolejka nr 7
2.10.2021 g.10:00 | SKP KISIELIN | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 4:0 | 2.10.2021 g.11:00 | WARTA I GORZÓW WLKP. | ILANKA RZEPIN | 8:2 | 3.10.2021 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | CZARNI BROWAR WITNICA | 4:2 | 3.10.2021 g.12:00 | POLONIA SŁUBICE | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | 3:0 |
Kolejka nr 8
10.10.2021 g.10:30 | PROMIEŃ ŻARY | SKP KISIELIN | 0:2 | 10.10.2021 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | ILANKA RZEPIN | 6:1 | 10.10.2021 g.11:00 | WARTA I GORZÓW WLKP. | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | 0:2 | 10.10.2021 g.16:00 | POLONIA SŁUBICE | CZARNI BROWAR WITNICA | 3:0 |
Kolejka nr 9
16.10.2021 g.10:00 | SKP KISIELIN | POLONIA SŁUBICE | 2:5 | 16.10.2021 g.11:00 | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | ILANKA RZEPIN | 5:1 | 17.10.2021 g.11:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | WARTA I GORZÓW WLKP. | 0:3 | 17.10.2021 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 0:5 |
Kolejka nr 10
24.10.2021 g.11:00 | WARTA I GORZÓW WLKP. | SKP KISIELIN | 1:1 | 24.10.2021 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | 3:2 | 24.10.2021 g.12:00 | POLONIA SŁUBICE | PROMIEŃ ŻARY | 1:3 | 24.10.2021 g.12:00 | ILANKA RZEPIN | CZARNI BROWAR WITNICA | 3:0 |
Kolejka nr 11
30.10.2021 g.11:00 | SKP KISIELIN | ILANKA RZEPIN | 3:2 | 31.10.2021 g.11:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | 0:3 | 31.10.2021 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | WARTA I GORZÓW WLKP. | 0:2 | 31.10.2021 g.12:00 | POLONIA SŁUBICE | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 2:1 |
Kolejka nr 12
6.11.2021 g.13:00 | WARTA I GORZÓW WLKP. | POLONIA SŁUBICE | 10:0 | 7.11.2021 g.12:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 0:3 | 7.11.2021 g.14:00 | ILANKA RZEPIN | PROMIEŃ ŻARY | 4:0 | 7.11.2021 g.17:00 | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | SKP KISIELIN | 4:0 |
Kolejka nr 13
13.11.2021 g.11:00 | POLONIA SŁUBICE | ILANKA RZEPIN | 6:1 | 14.11.2021 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | 0:8 | 14.11.2021 g.11:00 | WARTA I GORZÓW WLKP. | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 8:0 | 14.11.2021 g.11:00 | SKP KISIELIN | CZARNI BROWAR WITNICA | 3:0 |
Kolejka nr 14
21.11.2021 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | SKP KISIELIN | 4:1 | 21.11.2021 g.11:00 | CZARNI BROWAR WITNICA | PROMIEŃ ŻARY | 0:3 | 21.11.2021 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | WARTA I GORZÓW WLKP. | 1:4 | 21.11.2021 g.11:00 | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | POLONIA SŁUBICE | 2:1 |
Trampkarz
II liga okręgowa
Lp. | Zespół | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
|
GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | 13 | 39 | 13 | 0 | 0 | 111:11 |
2 |
|
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 13 | 31 | 10 | 1 | 2 | 60:23 |
3 |
|
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 13 | 28 | 9 | 1 | 3 | 82:42 |
4 |
|
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 46:25 |
5 |
|
PUKS MAKSYMILIAN | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 43:23 |
6 |
|
ILANKA RZEPIN | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 40:26 |
7 |
|
GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW | 13 | 21 | 7 | 0 | 6 | 60:31 |
8 |
|
LUBUSZANIN DREZDENKO | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 31:19 |
9 |
|
WARTA III GORZÓW WLKP. | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 38:46 |
10 |
|
GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 48:50 |
11 |
|
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 32:65 |
12 |
|
PROGRES GORZÓW | 13 | 12 | 4 | 0 | 9 | 32:58 |
13 |
|
AP REISSA DREZDENKO | 13 | 6 | 2 | 0 | 11 | 21:94 |
14 |
|
POGOŃ SKWIERZYNA | 13 | 0 | 0 | 0 | 13 | 6:137 |
Kolejka nr 1
17.3.2022 g.18:00 | PROGRES GORZÓW | ILANKA RZEPIN | 0:4 | 19.3.2022 g.11:00 | GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW | WARTA III GORZÓW WLKP. | 7:1 | 19.3.2022 g.11:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 1:4 | 19.3.2022 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | AP REISSA DREZDENKO | 13:0 | 20.3.2022 g.09:00 | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | PUKS MAKSYMILIAN | 1:5 | 20.3.2022 g.11:00 | POGOŃ SKWIERZYNA | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 1:5 | 21.3.2022 g.16:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | 0:3 |
Kolejka nr 2
26.3.2022 g.09:00 | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 9:5 | 27.3.2022 g.11:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | POGOŃ SKWIERZYNA | 14:0 | 27.3.2022 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:3 | 27.3.2022 g.14:30 | WARTA III GORZÓW WLKP. | AP REISSA DREZDENKO | 5:1 | 28.3.2022 g.16:30 | GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW | LUBUSZANIN DREZDENKO | 0:2 | 28.3.2022 g.17:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | 1:1 | 29.3.2022 g.18:00 | PUKS MAKSYMILIAN | PROGRES GORZÓW | 5:3 |
Kolejka nr 3
1.4.2022 g.17:00 | AP REISSA DREZDENKO | ILANKA RZEPIN | 0:2 | 2.4.2022 g.10:30 | PROGRES GORZÓW | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 2:5 | 2.4.2022 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | PUKS MAKSYMILIAN | 3:1 | 2.4.2022 g.11:00 | POGOŃ SKWIERZYNA | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | 1:13 | 2.4.2022 g.11:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW | 2:3 | 3.4.2022 g.09:00 | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2:3 | 6.4.2022 g.17:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | WARTA III GORZÓW WLKP. | 4:0 |
Kolejka nr 4
9.4.2022 g.09:00 | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | 14:0 | 9.4.2022 g.13:00 | GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW | POGOŃ SKWIERZYNA | 22:0 | 10.4.2022 g.11:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | PROGRES GORZÓW | 2:3 | 10.4.2022 g.12:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 0:2 | 10.4.2022 g.13:00 | PUKS MAKSYMILIAN | AP REISSA DREZDENKO | 3:2 | 10.4.2022 g.14:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:2 | 10.4.2022 g.15:30 | WARTA III GORZÓW WLKP. | ILANKA RZEPIN | 3:3 |
Kolejka nr 5
23.4.2022 g.09:00 | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW | 3:0 | 23.4.2022 g.11:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | WARTA III GORZÓW WLKP. | 10:4 | 23.4.2022 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 1:1 | 23.4.2022 g.11:00 | POGOŃ SKWIERZYNA | LUBUSZANIN DREZDENKO | 0:2 | 23.4.2022 g.12:00 | PROGRES GORZÓW | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | 0:14 | 24.4.2022 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | PUKS MAKSYMILIAN | 0:2 | 25.4.2022 g.17:30 | AP REISSA DREZDENKO | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 1:8 |
Kolejka nr 6
28.4.2022 g.17:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | POGOŃ SKWIERZYNA | 17:1 | 29.4.2022 g.20:00 | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 7:2 | 30.4.2022 g.09:30 | GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW | PROGRES GORZÓW | 5:3 | 1.5.2022 g.09:30 | WARTA III GORZÓW WLKP. | PUKS MAKSYMILIAN | 3:3 | 1.5.2022 g.11:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | AP REISSA DREZDENKO | 8:2 | 4.5.2022 g.18:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | 5:1 | 5.5.2022 g.17:30 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | ILANKA RZEPIN | 2:5 |
Kolejka nr 7
7.5.2022 g.10:00 | PROGRES GORZÓW | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2:1 | 8.5.2022 g.09:00 | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 7:7 | 8.5.2022 g.11:00 | AP REISSA DREZDENKO | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | 0:14 | 8.5.2022 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW | 2:1 | 8.5.2022 g.17:00 | PUKS MAKSYMILIAN | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 9:0 | 19.5.2022 g.17:30 | ILANKA RZEPIN | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2:2 | 1.6.2022 g.17:00 | POGOŃ SKWIERZYNA | WARTA III GORZÓW WLKP. | 0:9 |
Kolejka nr 8
14.5.2022 g.11:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | PUKS MAKSYMILIAN | 1:1 | 14.5.2022 g.14:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | PROGRES GORZÓW | 6:4 | 15.5.2022 g.10:00 | GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW | AP REISSA DREZDENKO | 7:0 | 15.5.2022 g.10:00 | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | ILANKA RZEPIN | 7:1 | 15.5.2022 g.11:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:4 | 15.5.2022 g.11:00 | POGOŃ SKWIERZYNA | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | 0:5 | 16.5.2022 g.18:30 | WARTA III GORZÓW WLKP. | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 2:4 |
Kolejka nr 9
21.5.2022 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 6:7 | 21.5.2022 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW | 6:1 | 21.5.2022 g.12:00 | PROGRES GORZÓW | POGOŃ SKWIERZYNA | 7:0 | 21.5.2022 g.13:00 | PUKS MAKSYMILIAN | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | 0:2 | 22.5.2022 g.11:00 | AP REISSA DREZDENKO | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2:1 | 24.5.2022 g.16:30 | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | WARTA III GORZÓW WLKP. | 1:4 | 2.6.2022 g.18:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2:3 |
Kolejka nr 10
26.5.2022 g.18:00 | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 15:0 | 28.5.2022 g.09:00 | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | PROGRES GORZÓW | 9:2 | 28.5.2022 g.11:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | AP REISSA DREZDENKO | 13:1 | 28.5.2022 g.11:00 | POGOŃ SKWIERZYNA | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 0:13 | 28.5.2022 g.11:00 | GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW | PUKS MAKSYMILIAN | 3:4 | 29.5.2022 g.11:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | ILANKA RZEPIN | 1:1 | 9.6.2022 g.18:00 | WARTA III GORZÓW WLKP. | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 3:4 |
Kolejka nr 11
4.6.2022 g.10:00 | PROGRES GORZÓW | WARTA III GORZÓW WLKP. | 2:3 | 4.6.2022 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 1:3 | 4.6.2022 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | 5:2 | 5.6.2022 g.11:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | 0:4 | 5.6.2022 g.11:00 | AP REISSA DREZDENKO | POGOŃ SKWIERZYNA | 10:2 | 5.6.2022 g.15:00 | PUKS MAKSYMILIAN | LUBUSZANIN DREZDENKO | 0:3 | 5.6.2022 g.16:30 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW | 2:8 |
Kolejka nr 12
11.6.2022 g.10:00 | PROGRES GORZÓW | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:3 | 11.6.2022 g.11:00 | GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2:1 | 12.6.2022 g.11:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | 9:1 | 12.6.2022 g.11:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | PUKS MAKSYMILIAN | 2:1 | 12.6.2022 g.11:00 | POGOŃ SKWIERZYNA | ILANKA RZEPIN | 1:11 | 12.6.2022 g.15:00 | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | AP REISSA DREZDENKO | 15:1 | 16.6.2022 g.11:00 | WARTA III GORZÓW WLKP. | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | 1:4 |
Kolejka nr 13
12.5.2022 g.18:00 | SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 1:7 | 10.6.2022 g.15:30 | ILANKA RZEPIN | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | 3:1 | 13.6.2022 g.14:30 | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | GRUPA GEZET STILON IV GORZÓW | 5:1 | 18.6.2022 g.11:00 | PUKS MAKSYMILIAN | POGOŃ SKWIERZYNA | 9:0 | 18.6.2022 g.11:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | LUBUSZANIN DREZDENKO | 3:2 | 18.6.2022 g.11:00 | AP REISSA DREZDENKO | PROGRES GORZÓW | 1:3 | 18.6.2022 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | WARTA III GORZÓW WLKP. | 3:0 |
II liga okręgowa
Lp. | Zespół | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
|
WARTA II GORZÓW WLKP. | 12 | 29 | 9 | 2 | 1 | 55:17 |
2 |
|
GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | 12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 46:25 |
3 |
|
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 41:23 |
4 |
|
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 36:27 |
5 |
|
ILANKA RZEPIN | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 31:38 |
6 |
|
PUKS MAKSYMILIAN | 12 | 4 | 1 | 1 | 10 | 11:41 |
7 |
|
GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | 12 | 3 | 1 | 0 | 11 | 19:68 |
Kolejka nr 1
28.8.2021 g.09:00 | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | 5:4 | 28.8.2021 g.11:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | STAL SULĘCIN | - | 28.8.2021 g.11:30 | PUKS MAKSYMILIAN | ILANKA RZEPIN | 2:3 | 29.8.2021 g.11:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 7:0 |
Kolejka nr 2
4.9.2021 g.11:00 | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | WARTA II GORZÓW WLKP. | 3:4 | 4.9.2021 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | ILANKA RZEPIN | 2:2 | 4.9.2021 g.00:00 | STAL SULĘCIN | PUKS MAKSYMILIAN | - | 6.9.2021 g.17:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | 3:3 |
Kolejka nr 3
11.9.2021 g.10:00 | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 5:1 | 11.9.2021 g.12:00 | PUKS MAKSYMILIAN | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | 3:1 | 11.9.2021 g.00:00 | ILANKA RZEPIN | STAL SULĘCIN | - | 13.9.2021 g.18:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 4:2 |
Kolejka nr 4
18.9.2021 g.10:00 | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | WARTA II GORZÓW WLKP. | 1:4 | 18.9.2021 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | STAL SULĘCIN | - | 18.9.2021 g.11:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | PUKS MAKSYMILIAN | 2:0 | 18.9.2021 g.12:00 | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | ILANKA RZEPIN | 0:3 |
Kolejka nr 5
22.9.2021 g.16:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 4:0 | 22.9.2021 g.17:00 | ILANKA RZEPIN | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 3:2 | 22.9.2021 g.19:30 | PUKS MAKSYMILIAN | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | 0:4 | 22.9.2021 g.00:00 | STAL SULĘCIN | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | - |
Kolejka nr 6
25.9.2021 g.09:00 | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | ILANKA RZEPIN | 2:2 | 25.9.2021 g.16:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | PUKS MAKSYMILIAN | 6:0 | 25.9.2021 g.00:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | STAL SULĘCIN | - | 7.10.2021 g.16:30 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | 11:0 |
Kolejka nr 7
29.9.2021 g.19:30 | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 1:8 | 2.10.2021 g.13:30 | PUKS MAKSYMILIAN | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 2:2 | 2.10.2021 g.00:00 | STAL SULĘCIN | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | - | 11.10.2021 g.17:00 | ILANKA RZEPIN | WARTA II GORZÓW WLKP. | 1:3 |
Kolejka nr 8
9.10.2021 g.09:00 | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | 4:10 | 9.10.2021 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | PUKS MAKSYMILIAN | 6:1 | 9.10.2021 g.00:00 | STAL SULĘCIN | WARTA II GORZÓW WLKP. | - | 10.10.2021 g.13:30 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 3:0 |
Kolejka nr 9
16.10.2021 g.15:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | 9:0 | 16.10.2021 g.00:00 | PUKS MAKSYMILIAN | STAL SULĘCIN | - | 17.10.2021 g.10:00 | ILANKA RZEPIN | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 3:4 | 17.10.2021 g.11:00 | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 4:0 |
Kolejka nr 10
20.10.2021 g.16:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | WARTA II GORZÓW WLKP. | 6:3 | 20.10.2021 g.16:30 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | 3:2 | 20.10.2021 g.19:30 | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | PUKS MAKSYMILIAN | 3:1 | 20.10.2021 g.00:00 | STAL SULĘCIN | ILANKA RZEPIN | - |
Kolejka nr 11
23.10.2021 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | 5:2 | 23.10.2021 g.16:00 | PUKS MAKSYMILIAN | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 0:1 | 23.10.2021 g.00:00 | STAL SULĘCIN | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | - | 24.10.2021 g.16:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | 2:2 |
Kolejka nr 12
30.10.2021 g.10:00 | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | PUKS MAKSYMILIAN | 4:1 | 30.10.2021 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | WARTA II GORZÓW WLKP. | 1:1 | 30.10.2021 g.11:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | ILANKA RZEPIN | 5:2 | 30.10.2021 g.12:00 | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | STAL SULĘCIN | - |
Kolejka nr 13
6.11.2021 g.16:00 | PUKS MAKSYMILIAN | WARTA II GORZÓW WLKP. | 1:4 | 6.11.2021 g.00:00 | STAL SULĘCIN | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | - | 7.11.2021 g.10:00 | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:4 | 7.11.2021 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | 1:4 |
Kolejka nr 14
12.11.2021 g.12:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | ILANKA RZEPIN | 11:0 | 13.11.2021 g.10:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | PUKS MAKSYMILIAN | 5:0 | 13.11.2021 g.11:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | GRUPA GEZET STILON III GORZÓW | 5:0 | 13.11.2021 g.12:00 | GRUPA GEZET STILON II GORZÓW | STAL SULĘCIN | - |
Młodzik
liga wojewódzka
Lp. | Zespół | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
|
AP MACIEJA MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA | 11 | 30 | 10 | 0 | 1 | 25:7 |
2 |
|
UKS AP Falubaz I Zielona Góra | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 48:9 |
3 |
|
UKS Czwórka Kostrzyn N/O | 11 | 27 | 9 | 0 | 2 | 41:13 |
4 |
|
WARTA GORZÓW WLKP. | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 28:14 |
5 |
|
PROMIEŃ ŻARY | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 27:16 |
6 |
|
KORONA WSCHOWA | 11 | 15 | 5 | 0 | 6 | 28:28 |
7 |
|
TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 18:20 |
8 |
|
TS PRZYLEP - ZIELONA GÓRA | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 19:21 |
9 |
|
UKS POLONIA SŁUBICE | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 20:46 |
10 |
|
ILANKA RZEPIN | 11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 13:43 |
11 |
|
GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | 11 | 3 | 1 | 0 | 10 | 11:37 |
12 |
|
UKS AP Falubaz II Zielona Góra | 11 | 2 | 0 | 2 | 9 | 16:40 |
Kolejka nr 1
26.3.2022 g.11:00 | UKS POLONIA SŁUBICE | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | 4:2 | 26.3.2022 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | PROMIEŃ ŻARY | 1:1 | 26.3.2022 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | TS PRZYLEP - ZIELONA GÓRA | 1:3 | 27.3.2022 g.11:00 | UKS AP Falubaz II Zielona Góra | CARINA GUBIN | - | 30.3.2022 g.17:30 | WARTA GORZÓW WLKP. | AP MACIEJA MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA | 1:2 | 15.5.2022 g.12:00 | UKS AP Falubaz I Zielona Góra | UKS Czwórka Kostrzyn N/O | 3:0 |
Kolejka nr 2
3.4.2022 g.11:00 | CARINA GUBIN | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | - | 3.4.2022 g.11:00 | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | UKS AP Falubaz II Zielona Góra | 3:1 | 3.4.2022 g.11:00 | AP MACIEJA MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA | ILANKA RZEPIN | 4:1 | 13.4.2022 g.18:45 | UKS AP Falubaz I Zielona Góra | UKS POLONIA SŁUBICE | 7:1 | 15.4.2022 g.16:00 | TS PRZYLEP - ZIELONA GÓRA | UKS Czwórka Kostrzyn N/O | 1:2 | 31.5.2022 g.18:00 | KORONA WSCHOWA | WARTA GORZÓW WLKP. | 2:4 |
Kolejka nr 3
6.4.2022 g.18:45 | UKS AP Falubaz II Zielona Góra | UKS AP Falubaz I Zielona Góra | 1:7 | 9.4.2022 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | CARINA GUBIN | - | 9.4.2022 g.11:00 | UKS Czwórka Kostrzyn N/O | AP MACIEJA MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA | 1:0 | 10.4.2022 g.11:00 | UKS POLONIA SŁUBICE | TS PRZYLEP - ZIELONA GÓRA | 3:5 | 10.4.2022 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | 3:1 | 15.4.2022 g.16:00 | ILANKA RZEPIN | KORONA WSCHOWA | 3:2 |
Kolejka nr 4
21.4.2022 g.16:00 | AP MACIEJA MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA | UKS POLONIA SŁUBICE | 4:1 | 22.4.2022 g.19:00 | UKS AP Falubaz I Zielona Góra | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | 5:1 | 23.4.2022 g.11:00 | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | PROMIEŃ ŻARY | 1:2 | 23.4.2022 g.11:00 | TS PRZYLEP - ZIELONA GÓRA | UKS AP Falubaz II Zielona Góra | 1:1 | 24.4.2022 g.11:00 | KORONA WSCHOWA | UKS Czwórka Kostrzyn N/O | 3:5 | 24.4.2022 g.11:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | ILANKA RZEPIN | 5:0 |
Kolejka nr 5
14.4.2022 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | TS PRZYLEP - ZIELONA GÓRA | 1:0 | 30.4.2022 g.11:00 | UKS POLONIA SŁUBICE | KORONA WSCHOWA | 1:6 | 30.4.2022 g.11:00 | UKS AP Falubaz II Zielona Góra | AP MACIEJA MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA | 2:3 | 30.4.2022 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | UKS AP Falubaz I Zielona Góra | 2:2 | 30.4.2022 g.11:00 | UKS Czwórka Kostrzyn N/O | WARTA GORZÓW WLKP. | 0:1 | 1.5.2022 g.11:00 | CARINA GUBIN | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | - |
Kolejka nr 6
29.4.2022 g.17:30 | AP MACIEJA MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | 1:0 | 3.5.2022 g.11:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | UKS POLONIA SŁUBICE | 1:2 | 3.5.2022 g.11:00 | UKS AP Falubaz I Zielona Góra | CARINA GUBIN | - | 3.5.2022 g.11:00 | KORONA WSCHOWA | UKS AP Falubaz II Zielona Góra | 6:2 | 3.5.2022 g.11:00 | TS PRZYLEP - ZIELONA GÓRA | PROMIEŃ ŻARY | 2:2 | 3.5.2022 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | UKS Czwórka Kostrzyn N/O | 1:6 |
Kolejka nr 7
7.5.2022 g.11:00 | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | UKS AP Falubaz I Zielona Góra | 0:3 | 7.5.2022 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | AP MACIEJA MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA | 0:2 | 7.5.2022 g.11:00 | UKS POLONIA SŁUBICE | ILANKA RZEPIN | 4:0 | 7.5.2022 g.14:00 | UKS AP Falubaz II Zielona Góra | WARTA GORZÓW WLKP. | 2:3 | 8.5.2022 g.11:00 | CARINA GUBIN | TS PRZYLEP - ZIELONA GÓRA | - | 22.5.2022 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | KORONA WSCHOWA | 0:1 |
Kolejka nr 8
14.5.2022 g.11:00 | AP MACIEJA MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA | CARINA GUBIN | - | 14.5.2022 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | UKS AP Falubaz II Zielona Góra | 1:0 | 14.5.2022 g.11:00 | KORONA WSCHOWA | PROMIEŃ ŻARY | 1:3 | 14.5.2022 g.14:30 | TS PRZYLEP - ZIELONA GÓRA | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | 3:2 | 15.5.2022 g.11:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | 2:0 | 18.5.2022 g.17:30 | UKS Czwórka Kostrzyn N/O | UKS POLONIA SŁUBICE | 6:1 |
Kolejka nr 9
21.5.2022 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | ILANKA RZEPIN | 4:0 | 21.5.2022 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | WARTA GORZÓW WLKP. | 1:3 | 21.5.2022 g.11:00 | UKS AP Falubaz I Zielona Góra | TS PRZYLEP - ZIELONA GÓRA | 3:0 | 21.5.2022 g.11:00 | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | AP MACIEJA MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA | 0:3 | 21.5.2022 g.14:00 | UKS AP Falubaz II Zielona Góra | UKS Czwórka Kostrzyn N/O | 2:9 | 22.5.2022 g.11:00 | CARINA GUBIN | KORONA WSCHOWA | - |
Kolejka nr 10
28.5.2022 g.11:00 | KORONA WSCHOWA | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | 5:2 | 28.5.2022 g.11:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | CARINA GUBIN | - | 28.5.2022 g.11:00 | AP MACIEJA MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA | UKS AP Falubaz I Zielona Góra | 2:1 | 28.5.2022 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | PROMIEŃ ŻARY | 0:4 | 1.6.2022 g.17:00 | UKS POLONIA SŁUBICE | UKS AP Falubaz II Zielona Góra | 2:1 | 1.6.2022 g.18:00 | UKS Czwórka Kostrzyn N/O | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | 6:1 |
Kolejka nr 11
2.6.2022 g.17:00 | TS PRZYLEP - ZIELONA GÓRA | AP MACIEJA MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA | 0:1 | 4.6.2022 g.09:00 | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | WARTA GORZÓW WLKP. | 0:4 | 4.6.2022 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | UKS Czwórka Kostrzyn N/O | 0:2 | 4.6.2022 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | UKS POLONIA SŁUBICE | 5:1 | 4.6.2022 g.11:00 | UKS AP Falubaz I Zielona Góra | KORONA WSCHOWA | 4:0 | 5.6.2022 g.11:00 | CARINA GUBIN | ILANKA RZEPIN | - |
Kolejka nr 12
11.6.2022 g.10:00 | UKS AP Falubaz II Zielona Góra | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | 2:2 | 11.6.2022 g.11:00 | UKS Czwórka Kostrzyn N/O | CARINA GUBIN | - | 11.6.2022 g.11:00 | UKS POLONIA SŁUBICE | PROMIEŃ ŻARY | 0:9 | 11.6.2022 g.11:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | UKS AP Falubaz I Zielona Góra | 1:2 | 11.6.2022 g.11:00 | KORONA WSCHOWA | TS PRZYLEP - ZIELONA GÓRA | 2:1 | 12.6.2022 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | 5:0 |
Kolejka nr 13
13.6.2022 g.19:00 | UKS AP Falubaz I Zielona Góra | ILANKA RZEPIN | 11:1 | 16.6.2022 g.11:00 | CARINA GUBIN | UKS POLONIA SŁUBICE | - | 16.6.2022 g.11:00 | TS PRZYLEP - ZIELONA GÓRA | WARTA GORZÓW WLKP. | 3:3 | 16.6.2022 g.11:00 | PROMIEŃ ŻARY | UKS AP Falubaz II Zielona Góra | 3:2 | 16.6.2022 g.11:00 | GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. | UKS Czwórka Kostrzyn N/O | 0:4 | 16.6.2022 g.11:00 | AP MACIEJA MURAWSKIEGO ZIELONA GÓRA | KORONA WSCHOWA | 3:0 |
Sezon 2020/2021
Senior
Klasa okręgowa Gorzów Wlkp.
Lp. | Zespół | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
|
BUDOWLANI MURZYNOWO | 32 | 83 | 26 | 5 | 1 | 132:25 |
2 |
|
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 32 | 79 | 26 | 1 | 5 | 106:49 |
3 |
|
LUBUSZANIN DREZDENKO | 32 | 72 | 22 | 6 | 4 | 118:33 |
4 |
|
PIAST KARNIN | 32 | 62 | 19 | 5 | 8 | 85:29 |
5 |
|
WARTA SŁOŃSK | 32 | 60 | 17 | 9 | 6 | 71:31 |
6 |
|
WARTA II GORZÓW WLKP. | 32 | 48 | 14 | 6 | 12 | 116:54 |
7 |
|
SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | 32 | 48 | 14 | 6 | 12 | 84:92 |
8 |
|
WKS RÓŻA RÓŻANKI | 32 | 45 | 14 | 3 | 15 | 66:61 |
9 |
|
GKP PSZCZEW | 32 | 44 | 14 | 2 | 16 | 56:77 |
10 |
|
POLONIA LIPKI WIELKIE | 32 | 38 | 11 | 5 | 16 | 54:90 |
11 |
|
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 32 | 36 | 11 | 3 | 18 | 47:65 |
12 |
|
TOROMA TORZYM | 32 | 35 | 10 | 5 | 17 | 60:114 |
13 |
|
RADOWIAK DREZDENKO | 32 | 34 | 9 | 7 | 16 | 55:67 |
14 |
|
KASZTELANIA SANTOK | 32 | 31 | 9 | 4 | 19 | 52:82 |
15 |
|
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 32 | 31 | 10 | 1 | 21 | 38:88 |
16 |
|
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 32 | 26 | 7 | 5 | 20 | 48:130 |
17 |
|
BŁĘKITNI LUBNO | 32 | 7 | 2 | 1 | 29 | 27:128 |
Kolejka nr 1
25.7.2020 g.14:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | POLONIA LIPKI WIELKIE | 4:0 | 25.7.2020 g.18:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 1:2 | 25.7.2020 g.18:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | BUDOWLANI MURZYNOWO | 1:3 | 25.7.2020 g.18:00 | KASZTELANIA SANTOK | RADOWIAK DREZDENKO | 2:1 | 26.7.2020 g.15:00 | BŁĘKITNI LUBNO | TOROMA TORZYM | 1:2 | 26.7.2020 g.17:00 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | 1:1 | 26.7.2020 g.18:00 | GKP PSZCZEW | LUBUSZANIN DREZDENKO | 0:9 | 28.10.2020 g.15:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | PIAST KARNIN | 2:1 |
Kolejka nr 2
1.8.2020 g.14:00 | PIAST KARNIN | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 5:1 | 1.8.2020 g.15:00 | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 5:6 | 1.8.2020 g.15:00 | POLONIA LIPKI WIELKIE | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 5:0 | 1.8.2020 g.16:00 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | BŁĘKITNI LUBNO | 5:0 | 1.8.2020 g.17:00 | BUDOWLANI MURZYNOWO | GKP PSZCZEW | 3:2 | 1.8.2020 g.17:30 | WARTA SŁOŃSK | WARTA II GORZÓW WLKP. | 3:0 | 2.8.2020 g.17:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2:2 | 2.8.2020 g.17:00 | TOROMA TORZYM | KASZTELANIA SANTOK | 2:3 |
Kolejka nr 3
8.8.2020 g.14:00 | RADOWIAK DREZDENKO | TOROMA TORZYM | 3:3 | 8.8.2020 g.17:00 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | POLONIA LIPKI WIELKIE | 0:3 | 8.8.2020 g.17:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | WARTA SŁOŃSK | 0:4 | 8.8.2020 g.18:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | PIAST KARNIN | 2:1 | 8.8.2020 g.18:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | BUDOWLANI MURZYNOWO | 0:10 | 9.8.2020 g.15:00 | BŁĘKITNI LUBNO | LUBUSZANIN DREZDENKO | 0:7 | 9.8.2020 g.18:00 | KASZTELANIA SANTOK | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 0:3 | 9.8.2020 g.18:00 | GKP PSZCZEW | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | 3:2 |
Kolejka nr 4
15.8.2020 g.15:00 | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 4:1 | 15.8.2020 g.16:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | KASZTELANIA SANTOK | 2:1 | 15.8.2020 g.16:00 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | RADOWIAK DREZDENKO | 1:0 | 15.8.2020 g.17:30 | WARTA SŁOŃSK | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 2:0 | 16.8.2020 g.11:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 5:0 | 16.8.2020 g.11:00 | POLONIA LIPKI WIELKIE | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 3:4 | 16.8.2020 g.15:00 | BUDOWLANI MURZYNOWO | BŁĘKITNI LUBNO | 7:0 | 16.8.2020 g.18:00 | PIAST KARNIN | GKP PSZCZEW | 7:2 |
Kolejka nr 5
21.8.2020 g.18:00 | KASZTELANIA SANTOK | BUDOWLANI MURZYNOWO | 0:7 | 23.8.2020 g.17:00 | TOROMA TORZYM | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 1:5 | 23.8.2020 g.18:00 | GKP PSZCZEW | POLONIA LIPKI WIELKIE | 5:2 | 23.8.2020 g.18:00 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | WARTA II GORZÓW WLKP. | 0:5 | 23.8.2020 g.18:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | WARTA SŁOŃSK | 1:2 | 23.8.2020 g.18:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | PIAST KARNIN | 1:2 | 23.8.2020 g.18:00 | RADOWIAK DREZDENKO | LUBUSZANIN DREZDENKO | 1:2 | 23.8.2020 g.18:00 | BŁĘKITNI LUBNO | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | 1:3 |
Kolejka nr 6
29.8.2020 g.15:00 | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | KASZTELANIA SANTOK | 3:1 | 29.8.2020 g.16:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | TOROMA TORZYM | 4:0 | 29.8.2020 g.17:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 4:1 | 29.8.2020 g.17:00 | POLONIA LIPKI WIELKIE | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2:2 | 29.8.2020 g.17:00 | WARTA SŁOŃSK | GKP PSZCZEW | 4:1 | 30.8.2020 g.14:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 5:4 | 30.8.2020 g.14:00 | PIAST KARNIN | BŁĘKITNI LUBNO | 2:0 | 30.8.2020 g.15:00 | BUDOWLANI MURZYNOWO | RADOWIAK DREZDENKO | 4:0 |
Kolejka nr 7
5.9.2020 g.16:00 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | LUBUSZANIN DREZDENKO | 1:3 | 5.9.2020 g.17:00 | RADOWIAK DREZDENKO | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | 3:3 | 5.9.2020 g.17:00 | KASZTELANIA SANTOK | PIAST KARNIN | 1:1 | 5.9.2020 g.17:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 3:1 | 5.9.2020 g.17:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | WARTA SŁOŃSK | 1:1 | 6.9.2020 g.15:00 | BŁĘKITNI LUBNO | POLONIA LIPKI WIELKIE | 0:1 | 6.9.2020 g.16:00 | TOROMA TORZYM | BUDOWLANI MURZYNOWO | 0:7 | 6.9.2020 g.17:00 | GKP PSZCZEW | WARTA II GORZÓW WLKP. | 1:1 |
Kolejka nr 8
12.9.2020 g.14:00 | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | TOROMA TORZYM | 4:4 | 12.9.2020 g.16:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | GKP PSZCZEW | 1:4 | 12.9.2020 g.17:00 | POLONIA LIPKI WIELKIE | KASZTELANIA SANTOK | 1:0 | 12.9.2020 g.17:00 | WARTA SŁOŃSK | BŁĘKITNI LUBNO | 0:0 | 13.9.2020 g.14:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 16:0 | 13.9.2020 g.15:00 | BUDOWLANI MURZYNOWO | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 2:0 | 13.9.2020 g.16:00 | PIAST KARNIN | RADOWIAK DREZDENKO | 0:0 | 13.9.2020 g.17:00 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:3 |
Kolejka nr 9
19.9.2020 g.16:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2:1 | 19.9.2020 g.16:00 | BŁĘKITNI LUBNO | WARTA II GORZÓW WLKP. | 0:7 | 19.9.2020 g.16:00 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | 2:3 | 19.9.2020 g.16:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | BUDOWLANI MURZYNOWO | 1:1 | 19.9.2020 g.17:00 | KASZTELANIA SANTOK | WARTA SŁOŃSK | 0:3 | 20.9.2020 g.15:00 | GKP PSZCZEW | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 0:7 | 20.9.2020 g.15:00 | TOROMA TORZYM | PIAST KARNIN | 0:2 | 5.12.2020 g.14:00 | RADOWIAK DREZDENKO | POLONIA LIPKI WIELKIE | 0:5 |
Kolejka nr 10
26.9.2020 g.14:00 | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | LUBUSZANIN DREZDENKO | 3:2 | 26.9.2020 g.14:00 | PIAST KARNIN | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 6:0 | 26.9.2020 g.16:00 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 3:0 | 26.9.2020 g.16:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | GKP PSZCZEW | 1:0 | 26.9.2020 g.16:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | BŁĘKITNI LUBNO | 2:0 | 26.9.2020 g.16:30 | WARTA SŁOŃSK | RADOWIAK DREZDENKO | 5:0 | 27.9.2020 g.14:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | KASZTELANIA SANTOK | 7:1 | 28.11.2020 g.13:00 | POLONIA LIPKI WIELKIE | TOROMA TORZYM | 2:11 |
Kolejka nr 11
3.10.2020 g.14:00 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | POLONIA LIPKI WIELKIE | 2:1 | 3.10.2020 g.15:00 | RADOWIAK DREZDENKO | WARTA II GORZÓW WLKP. | 1:1 | 3.10.2020 g.16:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | PIAST KARNIN | 1:1 | 3.10.2020 g.16:00 | KASZTELANIA SANTOK | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 4:1 | 3.10.2020 g.16:00 | BUDOWLANI MURZYNOWO | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | 7:0 | 3.10.2020 g.16:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:7 | 4.10.2020 g.14:00 | TOROMA TORZYM | WARTA SŁOŃSK | 3:0 | 4.10.2020 g.15:00 | BŁĘKITNI LUBNO | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 0:1 |
Kolejka nr 12
10.10.2020 g.14:00 | PIAST KARNIN | BUDOWLANI MURZYNOWO | 1:1 | 10.10.2020 g.15:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | RADOWIAK DREZDENKO | 1:0 | 10.10.2020 g.15:30 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | BŁĘKITNI LUBNO | 4:1 | 10.10.2020 g.16:00 | WARTA SŁOŃSK | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 0:0 | 10.10.2020 g.16:00 | POLONIA LIPKI WIELKIE | LUBUSZANIN DREZDENKO | 0:8 | 11.10.2020 g.11:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | TOROMA TORZYM | 11:0 | 11.10.2020 g.14:00 | GKP PSZCZEW | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 4:1 | 11.10.2020 g.15:00 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | KASZTELANIA SANTOK | 4:0 |
Kolejka nr 13
17.10.2020 g.15:00 | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | PIAST KARNIN | 0:7 | 17.10.2020 g.15:00 | BUDOWLANI MURZYNOWO | POLONIA LIPKI WIELKIE | 6:1 | 17.10.2020 g.15:00 | RADOWIAK DREZDENKO | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 0:1 | 17.10.2020 g.15:00 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | WARTA II GORZÓW WLKP. | 1:0 | 17.10.2020 g.16:00 | KASZTELANIA SANTOK | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 4:5 | 18.10.2020 g.14:00 | TOROMA TORZYM | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2:1 | 18.10.2020 g.15:00 | BŁĘKITNI LUBNO | GKP PSZCZEW | 1:3 | 18.10.2020 g.15:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | WARTA SŁOŃSK | 2:3 |
Kolejka nr 14
24.10.2020 g.15:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | BŁĘKITNI LUBNO | 4:2 | 24.10.2020 g.15:00 | WARTA SŁOŃSK | BUDOWLANI MURZYNOWO | 0:1 | 24.10.2020 g.15:00 | POLONIA LIPKI WIELKIE | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | 3:3 | 24.10.2020 g.16:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | RADOWIAK DREZDENKO | 4:0 | 25.10.2020 g.11:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | LUBUSZANIN DREZDENKO | 0:1 | 25.10.2020 g.14:00 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | TOROMA TORZYM | 6:2 | 25.10.2020 g.14:00 | GKP PSZCZEW | KASZTELANIA SANTOK | 2:3 | 25.10.2020 g.15:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 2:1 |
Kolejka nr 15
31.10.2020 g.14:00 | PIAST KARNIN | POLONIA LIPKI WIELKIE | 3:1 | 31.10.2020 g.14:00 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 0:2 | 31.10.2020 g.14:00 | TOROMA TORZYM | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:1 | 31.10.2020 g.14:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 1:1 | 31.10.2020 g.14:00 | BUDOWLANI MURZYNOWO | WARTA II GORZÓW WLKP. | 2:2 | 31.10.2020 g.14:00 | RADOWIAK DREZDENKO | GKP PSZCZEW | 6:1 | 31.10.2020 g.14:00 | KASZTELANIA SANTOK | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2:4 | 21.11.2020 g.14:00 | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | WARTA SŁOŃSK | 3:8 |
Kolejka nr 16
7.11.2020 g.14:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | RADOWIAK DREZDENKO | 4:2 | 7.11.2020 g.14:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | BUDOWLANI MURZYNOWO | 1:4 | 7.11.2020 g.14:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 4:1 | 8.11.2020 g.13:00 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | LUBUSZANIN DREZDENKO | 4:1 | 8.11.2020 g.13:30 | WARTA II GORZÓW WLKP. | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | 11:0 | 8.11.2020 g.14:00 | GKP PSZCZEW | TOROMA TORZYM | 1:2 | 21.11.2020 g.14:00 | BŁĘKITNI LUBNO | KASZTELANIA SANTOK | 2:3 | 28.11.2020 g.14:00 | WARTA SŁOŃSK | PIAST KARNIN | 1:0 |
Kolejka nr 17
14.11.2020 g.13:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 0:1 | 14.11.2020 g.14:00 | PIAST KARNIN | WARTA II GORZÓW WLKP. | 1:0 | 14.11.2020 g.14:00 | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 1:3 | 14.11.2020 g.14:00 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | GKP PSZCZEW | 1:1 | 14.11.2020 g.14:00 | RADOWIAK DREZDENKO | BŁĘKITNI LUBNO | 3:1 | 14.11.2020 g.14:00 | BUDOWLANI MURZYNOWO | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 2:0 | 15.11.2020 g.14:00 | POLONIA LIPKI WIELKIE | WARTA SŁOŃSK | 1:6 | 22.11.2020 g.12:00 | TOROMA TORZYM | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2:2 |
Kolejka nr 18
13.3.2021 g.14:00 | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 3:2 | 13.3.2021 g.14:00 | TOROMA TORZYM | BŁĘKITNI LUBNO | 0:3 | 13.3.2021 g.14:00 | PIAST KARNIN | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2:0 | 13.3.2021 g.14:00 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 5:1 | 13.3.2021 g.15:00 | RADOWIAK DREZDENKO | KASZTELANIA SANTOK | 2:1 | 13.3.2021 g.15:00 | POLONIA LIPKI WIELKIE | WARTA II GORZÓW WLKP. | 2:1 | 13.3.2021 g.17:15 | BUDOWLANI MURZYNOWO | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 6:1 | 14.3.2021 g.14:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | GKP PSZCZEW | 3:0 |
Kolejka nr 19
12.5.2021 g.17:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | LUBUSZANIN DREZDENKO | 0:8 | 12.5.2021 g.17:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | WARTA SŁOŃSK | 2:2 | 12.5.2021 g.17:00 | KASZTELANIA SANTOK | TOROMA TORZYM | 2:2 | 12.5.2021 g.18:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | 2:1 | 12.5.2021 g.18:00 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | PIAST KARNIN | 3:2 | 26.5.2021 g.18:00 | GKP PSZCZEW | BUDOWLANI MURZYNOWO | 0:1 | 2.6.2021 g.18:00 | BŁĘKITNI LUBNO | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 2:3 | 3.6.2021 g.11:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | POLONIA LIPKI WIELKIE | 0:1 |
Kolejka nr 20
27.3.2021 g.14:00 | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | GKP PSZCZEW | 4:2 | 27.3.2021 g.15:00 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | KASZTELANIA SANTOK | 3:0 | 27.3.2021 g.15:00 | PIAST KARNIN | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 0:1 | 27.3.2021 g.15:00 | POLONIA LIPKI WIELKIE | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 1:7 | 27.3.2021 g.16:00 | WARTA SŁOŃSK | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 4:1 | 14.4.2021 g.18:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | BŁĘKITNI LUBNO | 5:0 | 26.5.2021 g.18:00 | TOROMA TORZYM | RADOWIAK DREZDENKO | 3:1 | 3.6.2021 g.16:00 | BUDOWLANI MURZYNOWO | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 9:1 |
Kolejka nr 21
3.4.2021 g.14:00 | GKP PSZCZEW | PIAST KARNIN | 0:2 | 3.4.2021 g.14:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | POLONIA LIPKI WIELKIE | 2:0 | 3.4.2021 g.14:00 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | WARTA SŁOŃSK | 0:0 | 3.4.2021 g.14:00 | RADOWIAK DREZDENKO | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 2:1 | 3.4.2021 g.14:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | WARTA II GORZÓW WLKP. | 2:1 | 3.4.2021 g.14:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | 2:6 | 3.4.2021 g.14:00 | KASZTELANIA SANTOK | LUBUSZANIN DREZDENKO | 0:9 | 9.6.2021 g.18:00 | BŁĘKITNI LUBNO | BUDOWLANI MURZYNOWO | 2:4 |
Kolejka nr 22
10.4.2021 g.14:00 | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | BŁĘKITNI LUBNO | 6:0 | 10.4.2021 g.15:00 | PIAST KARNIN | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 8:0 | 10.4.2021 g.15:00 | POLONIA LIPKI WIELKIE | GKP PSZCZEW | 1:3 | 10.4.2021 g.16:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | RADOWIAK DREZDENKO | 2:1 | 10.4.2021 g.16:00 | BUDOWLANI MURZYNOWO | KASZTELANIA SANTOK | 4:0 | 10.4.2021 g.17:00 | WARTA SŁOŃSK | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:2 | 11.4.2021 g.11:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 6:2 | 8.6.2021 g.18:00 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | TOROMA TORZYM | 1:2 |
Kolejka nr 23
17.4.2021 g.15:00 | GKP PSZCZEW | WARTA SŁOŃSK | 2:1 | 17.4.2021 g.15:00 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 7:2 | 17.4.2021 g.15:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | WARTA II GORZÓW WLKP. | 4:2 | 17.4.2021 g.16:00 | RADOWIAK DREZDENKO | BUDOWLANI MURZYNOWO | 0:2 | 17.4.2021 g.16:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | POLONIA LIPKI WIELKIE | 2:2 | 17.4.2021 g.17:00 | BŁĘKITNI LUBNO | PIAST KARNIN | 1:4 | 17.4.2021 g.17:30 | KASZTELANIA SANTOK | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | 2:2 | 10.6.2021 g.18:00 | TOROMA TORZYM | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2:6 |
Kolejka nr 24
24.4.2021 g.14:00 | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | RADOWIAK DREZDENKO | 1:3 | 24.4.2021 g.15:00 | PIAST KARNIN | KASZTELANIA SANTOK | 2:0 | 24.4.2021 g.16:00 | POLONIA LIPKI WIELKIE | BŁĘKITNI LUBNO | 5:0 | 24.4.2021 g.17:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 5:2 | 24.4.2021 g.17:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 0:4 | 24.4.2021 g.17:00 | BUDOWLANI MURZYNOWO | TOROMA TORZYM | 9:0 | 24.4.2021 g.17:00 | WARTA SŁOŃSK | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 5:1 | 25.4.2021 g.11:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | GKP PSZCZEW | 5:2 |
Kolejka nr 25
28.4.2021 g.16:00 | RADOWIAK DREZDENKO | PIAST KARNIN | 1:2 | 28.4.2021 g.17:00 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | BUDOWLANI MURZYNOWO | 0:7 | 28.4.2021 g.18:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 3:0 | 28.4.2021 g.18:00 | GKP PSZCZEW | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 1:0 | 28.4.2021 g.18:00 | BŁĘKITNI LUBNO | WARTA SŁOŃSK | 0:3 | 28.4.2021 g.18:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | WARTA II GORZÓW WLKP. | 1:2 | 28.4.2021 g.18:00 | KASZTELANIA SANTOK | POLONIA LIPKI WIELKIE | 0:1 | 28.4.2021 g.18:00 | TOROMA TORZYM | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | 1:3 |
Kolejka nr 26
1.5.2021 g.10:00 | POLONIA LIPKI WIELKIE | RADOWIAK DREZDENKO | 0:3 | 1.5.2021 g.12:00 | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 3:1 | 1.5.2021 g.14:00 | PIAST KARNIN | TOROMA TORZYM | 10:0 | 1.5.2021 g.16:00 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | GKP PSZCZEW | 1:0 | 1.5.2021 g.17:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2:1 | 1.5.2021 g.17:00 | BUDOWLANI MURZYNOWO | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2:2 | 1.5.2021 g.17:00 | WARTA SŁOŃSK | KASZTELANIA SANTOK | 2:2 | 2.5.2021 g.11:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | BŁĘKITNI LUBNO | 12:1 |
Kolejka nr 27
8.5.2021 g.15:00 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | PIAST KARNIN | 1:0 | 8.5.2021 g.16:00 | GKP PSZCZEW | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:2 | 8.5.2021 g.16:00 | RADOWIAK DREZDENKO | WARTA SŁOŃSK | 1:1 | 8.5.2021 g.17:00 | KASZTELANIA SANTOK | WARTA II GORZÓW WLKP. | 5:1 | 8.5.2021 g.17:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | 5:2 | 8.5.2021 g.17:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 5:4 | 8.5.2021 g.17:00 | BŁĘKITNI LUBNO | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2:5 | 9.5.2021 g.16:00 | TOROMA TORZYM | POLONIA LIPKI WIELKIE | 2:4 |
Kolejka nr 28
15.5.2021 g.14:00 | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | BUDOWLANI MURZYNOWO | 3:1 | 15.5.2021 g.14:00 | POLONIA LIPKI WIELKIE | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 2:0 | 15.5.2021 g.14:00 | PIAST KARNIN | LUBUSZANIN DREZDENKO | 1:4 | 15.5.2021 g.16:30 | WARTA SŁOŃSK | TOROMA TORZYM | 4:1 | 15.5.2021 g.17:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | KASZTELANIA SANTOK | 0:4 | 15.5.2021 g.17:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 3:0 | 15.5.2021 g.17:00 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | BŁĘKITNI LUBNO | 1:0 | 16.5.2021 g.11:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | RADOWIAK DREZDENKO | 3:3 |
Kolejka nr 29
19.5.2021 g.17:00 | BUDOWLANI MURZYNOWO | PIAST KARNIN | 3:2 | 19.5.2021 g.17:00 | RADOWIAK DREZDENKO | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 3:1 | 19.5.2021 g.17:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | GKP PSZCZEW | 0:1 | 19.5.2021 g.17:00 | TOROMA TORZYM | WARTA II GORZÓW WLKP. | 1:0 | 19.5.2021 g.18:00 | BŁĘKITNI LUBNO | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 0:9 | 19.5.2021 g.18:00 | KASZTELANIA SANTOK | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 1:0 | 19.5.2021 g.18:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | POLONIA LIPKI WIELKIE | 1:1 | 19.5.2021 g.18:00 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | WARTA SŁOŃSK | 0:0 |
Kolejka nr 30
22.5.2021 g.14:00 | PIAST KARNIN | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | 4:0 | 22.5.2021 g.17:00 | WARTA SŁOŃSK | LUBUSZANIN DREZDENKO | 0:3 | 22.5.2021 g.17:00 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | RADOWIAK DREZDENKO | 1:1 | 22.5.2021 g.17:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | TOROMA TORZYM | 0:4 | 23.5.2021 g.11:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 2:0 | 23.5.2021 g.12:00 | POLONIA LIPKI WIELKIE | BUDOWLANI MURZYNOWO | 0:8 | 23.5.2021 g.17:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | KASZTELANIA SANTOK | 2:0 | 23.5.2021 g.18:00 | GKP PSZCZEW | BŁĘKITNI LUBNO | 3:0 |
Kolejka nr 31
29.5.2021 g.15:00 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 0:1 | 29.5.2021 g.15:00 | KASZTELANIA SANTOK | GKP PSZCZEW | 0:1 | 29.5.2021 g.17:00 | BŁĘKITNI LUBNO | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 3:1 | 29.5.2021 g.17:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | WARTA II GORZÓW WLKP. | 2:1 | 29.5.2021 g.17:30 | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | POLONIA LIPKI WIELKIE | 1:1 | 29.5.2021 g.18:00 | BUDOWLANI MURZYNOWO | WARTA SŁOŃSK | 2:1 | 30.5.2021 g.13:00 | RADOWIAK DREZDENKO | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 2:4 | 30.5.2021 g.16:00 | TOROMA TORZYM | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 2:1 |
Kolejka nr 32
5.6.2021 g.16:00 | GKP PSZCZEW | RADOWIAK DREZDENKO | 2:1 | 5.6.2021 g.17:00 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 3:0 | 5.6.2021 g.18:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | KASZTELANIA SANTOK | 3:2 | 5.6.2021 g.18:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | TOROMA TORZYM | 9:0 | 5.6.2021 g.18:00 | WARTA SŁOŃSK | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | 1:0 | 6.6.2021 g.11:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | BUDOWLANI MURZYNOWO | 2:2 | 6.6.2021 g.17:00 | POLONIA LIPKI WIELKIE | PIAST KARNIN | 1:2 | 7.6.2021 g.16:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | LUBUSZANIN DREZDENKO | 0:9 |
Kolejka nr 33
12.6.2021 g.17:00 | KASZTELANIA SANTOK | BŁĘKITNI LUBNO | 8:0 | 12.6.2021 g.17:00 | RADOWIAK DREZDENKO | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 6:1 | 12.6.2021 g.17:00 | PIAST KARNIN | WARTA SŁOŃSK | 0:0 | 12.6.2021 g.17:00 | LUBUSZANIN DREZDENKO | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 4:1 | 12.6.2021 g.17:00 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 3:6 | 12.6.2021 g.17:00 | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | WARTA II GORZÓW WLKP. | 6:0 | 12.6.2021 g.17:00 | BUDOWLANI MURZYNOWO | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2:1 | 12.6.2021 g.17:00 | TOROMA TORZYM | GKP PSZCZEW | 3:5 |
Kolejka nr 34
19.6.2021 g.15:00 | GKP PSZCZEW | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 3:2 | 19.6.2021 g.15:30 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | BUDOWLANI MURZYNOWO | 1:3 | 19.6.2021 g.17:00 | WARTA II GORZÓW WLKP. | PIAST KARNIN | 1:4 | 19.6.2021 g.17:00 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO | 2:5 | 19.6.2021 g.17:00 | BŁĘKITNI LUBNO | RADOWIAK DREZDENKO | 4:5 | 19.6.2021 g.17:00 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | TOROMA TORZYM | 3:2 | 19.6.2021 g.17:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | LUBUSZANIN DREZDENKO | 1:4 | 19.6.2021 g.17:00 | WARTA SŁOŃSK | POLONIA LIPKI WIELKIE | 4:1 |
Junior Starszy
Liga makroregionalna U-19
Lp. | Zespół | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
|
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 14 | 38 | 12 | 2 | 0 | 90:7 |
2 |
|
RUCH CHORZÓW S.A. | 14 | 30 | 9 | 3 | 2 | 52:12 |
3 |
|
MIEDŹ LEGNICA | 14 | 27 | 8 | 3 | 3 | 52:26 |
4 |
|
KARKONOSZE JELENIA GÓRA | 14 | 24 | 7 | 3 | 4 | 43:43 |
5 |
|
STILON GORZÓW WLKP. | 14 | 14 | 3 | 5 | 6 | 17:24 |
6 |
|
BTP STAL BRZEG | 14 | 11 | 3 | 2 | 9 | 17:44 |
7 |
|
PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW | 14 | 6 | 1 | 3 | 10 | 12:59 |
8 |
|
TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | 14 | 6 | 1 | 3 | 10 | 9:77 |
Kolejka nr 1
7.3.2021 g.11:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | 9:0 | 7.3.2021 g.12:00 | KARKONOSZE JELENIA GÓRA | PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW | 4:1 | 7.3.2021 g.15:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | BTP STAL BRZEG | 6:1 | 7.3.2021 g.16:30 | STILON GORZÓW WLKP. | MIEDŹ LEGNICA | 0:3 |
Kolejka nr 2
14.3.2021 g.14:00 | MIEDŹ LEGNICA | RUCH CHORZÓW S.A. | 0:2 | 14.3.2021 g.15:00 | BTP STAL BRZEG | STILON GORZÓW WLKP. | 0:0 | 14.3.2021 g.15:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | KARKONOSZE JELENIA GÓRA | 1:1 | 24.3.2021 g.15:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW | 13:0 |
Kolejka nr 3
20.3.2021 g.15:00 | PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | 1:1 | 20.3.2021 g.15:00 | KARKONOSZE JELENIA GÓRA | MIEDŹ LEGNICA | 0:5 | 21.3.2021 g.11:30 | RUCH CHORZÓW S.A. | BTP STAL BRZEG | 7:0 | 21.3.2021 g.12:00 | STILON GORZÓW WLKP. | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 0:4 |
Kolejka nr 4
29.4.2021 g.14:00 | BTP STAL BRZEG | KARKONOSZE JELENIA GÓRA | 1:1 | 12.5.2021 g.14:00 | STILON GORZÓW WLKP. | RUCH CHORZÓW S.A. | 1:4 | 19.5.2021 g.15:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | 11:0 | 19.5.2021 g.16:00 | MIEDŹ LEGNICA | PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW | 8:2 |
Kolejka nr 5
29.5.2021 g.12:00 | PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW | BTP STAL BRZEG | 1:2 | 29.5.2021 g.13:00 | KARKONOSZE JELENIA GÓRA | STILON GORZÓW WLKP. | 4:0 | 30.5.2021 g.12:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 1:1 | 30.5.2021 g.18:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | MIEDŹ LEGNICA | 0:9 |
Kolejka nr 6
5.6.2021 g.14:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | MIEDŹ LEGNICA | 4:0 | 6.6.2021 g.14:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | KARKONOSZE JELENIA GÓRA | 3:1 | 6.6.2021 g.14:30 | STILON GORZÓW WLKP. | PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW | 7:0 | 6.6.2021 g.17:00 | BTP STAL BRZEG | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | 6:0 |
Kolejka nr 7
12.6.2021 g.12:00 | KARKONOSZE JELENIA GÓRA | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 1:3 | 12.6.2021 g.12:00 | PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW | RUCH CHORZÓW S.A. | 0:0 | 13.6.2021 g.16:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | STILON GORZÓW WLKP. | 0:0 | 13.6.2021 g.18:00 | BTP STAL BRZEG | MIEDŹ LEGNICA | 2:4 |
Kolejka nr 8
24.4.2021 g.12:00 | PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW | KARKONOSZE JELENIA GÓRA | 0:5 | 24.4.2021 g.17:00 | MIEDŹ LEGNICA | STILON GORZÓW WLKP. | 1:1 | 25.4.2021 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | RUCH CHORZÓW S.A. | 2:5 | 25.4.2021 g.15:00 | BTP STAL BRZEG | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 0:4 |
Kolejka nr 9
29.4.2021 g.13:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | MIEDŹ LEGNICA | 7:0 | 1.5.2021 g.12:00 | PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 0:6 | 2.5.2021 g.14:30 | STILON GORZÓW WLKP. | BTP STAL BRZEG | 1:0 | 2.5.2021 g.17:00 | KARKONOSZE JELENIA GÓRA | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | 8:1 |
Kolejka nr 10
8.5.2021 g.12:00 | MIEDŹ LEGNICA | KARKONOSZE JELENIA GÓRA | 3:3 | 9.5.2021 g.12:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW | 0:4 | 9.5.2021 g.14:00 | BTP STAL BRZEG | RUCH CHORZÓW S.A. | 0:5 | 9.5.2021 g.15:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | STILON GORZÓW WLKP. | 2:0 |
Kolejka nr 11
15.5.2021 g.11:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | STILON GORZÓW WLKP. | 0:0 | 15.5.2021 g.12:00 | PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW | MIEDŹ LEGNICA | 2:4 | 16.5.2021 g.10:00 | KARKONOSZE JELENIA GÓRA | BTP STAL BRZEG | 10:3 | 16.5.2021 g.12:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 0:9 |
Kolejka nr 12
22.5.2021 g.17:00 | MIEDŹ LEGNICA | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | 9:0 | 23.5.2021 g.12:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | RUCH CHORZÓW S.A. | 5:1 | 23.5.2021 g.14:00 | BTP STAL BRZEG | PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW | 1:0 | 23.5.2021 g.14:00 | STILON GORZÓW WLKP. | KARKONOSZE JELENIA GÓRA | 2:3 |
Kolejka nr 13
19.6.2021 g.12:00 | KARKONOSZE JELENIA GÓRA | RUCH CHORZÓW S.A. | 2:1 | 19.6.2021 g.13:00 | MIEDŹ LEGNICA | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 3:3 | 19.6.2021 g.14:30 | PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW | STILON GORZÓW WLKP. | 1:1 | 20.6.2021 g.15:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | BTP STAL BRZEG | 2:1 |
Kolejka nr 14
26.5.2021 g.18:30 | MIEDŹ LEGNICA | BTP STAL BRZEG | 3:0 | 16.6.2021 g.12:00 | RUCH CHORZÓW S.A. | PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW | 7:0 | 27.6.2021 g.12:00 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | KARKONOSZE JELENIA GÓRA | 19:0 | 27.6.2021 g.15:00 | STILON GORZÓW WLKP. | TS CELULOZA KOSTRZYN N/O | 4:2 |
Junior Młodszy
Liga wojewódzka
Lp. | Zespół | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
|
STILON GORZÓW Wlkp. | 14 | 33 | 11 | 0 | 3 | 77:14 |
2 |
|
WARTA GORZÓW WLKP. | 14 | 33 | 11 | 0 | 3 | 61:24 |
3 |
|
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 14 | 30 | 10 | 0 | 4 | 56:23 |
4 |
|
SKP KISIELIN | 14 | 23 | 7 | 2 | 5 | 37:19 |
5 |
|
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 22:32 |
6 |
|
ILANKA RZEPIN | 14 | 13 | 4 | 1 | 9 | 27:56 |
7 |
|
PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. | 14 | 9 | 3 | 0 | 11 | 20:69 |
8 |
|
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 14 | 2 | 0 | 2 | 12 | 19:82 |
Kolejka nr 1
13.3.2021 g.11:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | SKP KISIELIN | 1:1 | 13.3.2021 g.15:00 | PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 0:2 | 14.3.2021 g.15:00 | ILANKA RZEPIN | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 1:6 | 14.3.2021 g.19:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | STILON GORZÓW Wlkp. | 0:3 |
Kolejka nr 2
20.3.2021 g.15:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | SKP KISIELIN | 0:3 | 20.3.2021 g.17:30 | STILON GORZÓW Wlkp. | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 6:0 | 21.3.2021 g.11:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 5:1 | 19.5.2021 g.18:00 | ILANKA RZEPIN | PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. | 6:1 |
Kolejka nr 3
5.5.2021 g.18:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. | 3:0 | 5.5.2021 g.18:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 3:3 | 5.5.2021 g.18:00 | SKP KISIELIN | STILON GORZÓW Wlkp. | 2:1 | 5.5.2021 g.18:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | ILANKA RZEPIN | 6:0 |
Kolejka nr 4
11.5.2021 g.18:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | SKP KISIELIN | 3:0 | 11.5.2021 g.18:00 | ILANKA RZEPIN | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 6:5 | 12.5.2021 g.18:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | STILON GORZÓW Wlkp. | 3:1 | 12.5.2021 g.20:00 | PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. | WARTA GORZÓW WLKP. | 2:8 |
Kolejka nr 5
26.5.2021 g.15:30 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. | 0:3 | 26.5.2021 g.18:00 | STILON GORZÓW Wlkp. | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 9:0 | 26.5.2021 g.18:00 | SKP KISIELIN | ILANKA RZEPIN | 5:2 | 26.5.2021 g.18:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 2:3 |
Kolejka nr 6
24.4.2021 g.11:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 6:1 | 24.4.2021 g.11:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 11:1 | 24.4.2021 g.12:00 | PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. | SKP KISIELIN | 0:6 | 25.4.2021 g.15:00 | ILANKA RZEPIN | STILON GORZÓW Wlkp. | 3:2 |
Kolejka nr 7
1.5.2021 g.11:00 | STILON GORZÓW Wlkp. | PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. | 13:0 | 1.5.2021 g.11:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 1:13 | 1.5.2021 g.11:00 | SKP KISIELIN | WARTA GORZÓW WLKP. | 1:2 | 1.5.2021 g.13:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | ILANKA RZEPIN | 1:1 |
Kolejka nr 8
8.5.2021 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. | 2:1 | 8.5.2021 g.11:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | ILANKA RZEPIN | 7:2 | 8.5.2021 g.11:00 | SKP KISIELIN | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 8:0 | 9.5.2021 g.15:00 | STILON GORZÓW Wlkp. | WARTA GORZÓW WLKP. | 7:3 |
Kolejka nr 9
15.5.2021 g.11:00 | SKP KISIELIN | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 1:4 | 15.5.2021 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | WARTA GORZÓW WLKP. | 0:3 | 16.5.2021 g.11:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | STILON GORZÓW Wlkp. | 2:6 | 16.5.2021 g.14:00 | PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. | ILANKA RZEPIN | 2:1 |
Kolejka nr 10
22.5.2021 g.10:00 | PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 2:6 | 22.5.2021 g.11:00 | STILON GORZÓW Wlkp. | SKP KISIELIN | 3:0 | 23.5.2021 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 3:0 | 23.5.2021 g.16:00 | ILANKA RZEPIN | WARTA GORZÓW WLKP. | 1:4 |
Kolejka nr 11
29.5.2021 g.11:00 | SKP KISIELIN | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 0:0 | 29.5.2021 g.11:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | ILANKA RZEPIN | 1:4 | 29.5.2021 g.11:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. | 5:1 | 30.5.2021 g.11:00 | STILON GORZÓW Wlkp. | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 4:1 |
Kolejka nr 12
1.6.2021 g.16:30 | PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 8:4 | 1.6.2021 g.18:00 | ILANKA RZEPIN | SKP KISIELIN | 0:4 | 2.6.2021 g.18:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | STILON GORZÓW Wlkp. | 0:4 | 2.6.2021 g.19:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | WARTA GORZÓW WLKP. | 1:2 |
Kolejka nr 13
5.6.2021 g.11:00 | SKP KISIELIN | PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. | 4:0 | 5.6.2021 g.11:00 | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | WARTA GORZÓW WLKP. | 1:7 | 5.6.2021 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | 3:0 | 5.6.2021 g.11:00 | STILON GORZÓW Wlkp. | ILANKA RZEPIN | 9:0 |
Kolejka nr 14
11.6.2021 g.19:30 | PUKS MAKSYMILIAN Gorzów Wlkp. | STILON GORZÓW Wlkp. | 0:9 | 12.6.2021 g.10:00 | ILANKA RZEPIN | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 0:3 | 12.6.2021 g.11:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | SKP KISIELIN | 3:2 | 12.6.2021 g.11:00 | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA | MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 | 3:0 |
Trampkarz
Liga wojewódzka
Lp. | Zespół | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
|
KS LECHIA I ZIELONA GÓRA | 14 | 37 | 12 | 1 | 1 | 74:9 |
2 |
|
WARTA GORZÓW WLKP. | 14 | 34 | 11 | 1 | 2 | 47:8 |
3 |
|
STILON GORZÓW Wlkp. | 14 | 30 | 9 | 3 | 2 | 35:13 |
4 |
|
KORONA WSCHOWA | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 23:27 |
5 |
|
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | 14 | 18 | 6 | 0 | 8 | 28:38 |
6 |
|
TS II PRZYLEP ZIELONA GÓRA | 14 | 11 | 3 | 2 | 9 | 14:37 |
7 |
|
ILANKA RZEPIN | 14 | 9 | 2 | 3 | 9 | 9:35 |
8 |
|
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 14 | 1 | 0 | 1 | 13 | 14:77 |
Kolejka nr 1
14.3.2021 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | STILON GORZÓW Wlkp. | 0:1 | 14.3.2021 g.13:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | 1:4 | 14.3.2021 g.16:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | TS II PRZYLEP ZIELONA GÓRA | 4:1 | 16.3.2021 g.16:00 | KORONA WSCHOWA | KS LECHIA I ZIELONA GÓRA | 1:8 |
Kolejka nr 2
20.3.2021 g.09:00 | STILON GORZÓW Wlkp. | WARTA GORZÓW WLKP. | 1:2 | 20.3.2021 g.11:00 | KORONA WSCHOWA | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 6:2 | 20.3.2021 g.13:30 | KS LECHIA I ZIELONA GÓRA | TS II PRZYLEP ZIELONA GÓRA | 7:0 | 19.5.2021 g.18:00 | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | ILANKA RZEPIN | 4:1 |
Kolejka nr 3
4.5.2021 g.15:30 | KS LECHIA I ZIELONA GÓRA | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 13:0 | 5.5.2021 g.18:00 | TS II PRZYLEP ZIELONA GÓRA | STILON GORZÓW Wlkp. | 1:3 | 5.5.2021 g.18:00 | ILANKA RZEPIN | KORONA WSCHOWA | 0:0 | 9.6.2021 g.18:30 | WARTA GORZÓW WLKP. | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | 4:1 |
Kolejka nr 4
11.5.2021 g.18:00 | KORONA WSCHOWA | WARTA GORZÓW WLKP. | 0:2 | 12.5.2021 g.18:00 | KS LECHIA I ZIELONA GÓRA | STILON GORZÓW Wlkp. | 3:1 | 12.5.2021 g.18:00 | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | TS II PRZYLEP ZIELONA GÓRA | 4:1 | 13.5.2021 g.17:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | ILANKA RZEPIN | 1:2 |
Kolejka nr 5
25.5.2021 g.18:30 | STILON GORZÓW Wlkp. | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | 3:0 | 25.5.2021 g.19:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 13:0 | 26.5.2021 g.18:00 | TS II PRZYLEP ZIELONA GÓRA | KORONA WSCHOWA | 1:4 | 27.5.2021 g.18:00 | ILANKA RZEPIN | KS LECHIA I ZIELONA GÓRA | 0:8 |
Kolejka nr 6
24.4.2021 g.11:00 | KORONA WSCHOWA | STILON GORZÓW Wlkp. | 1:1 | 24.4.2021 g.13:30 | KS LECHIA I ZIELONA GÓRA | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | 7:0 | 25.4.2021 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | WARTA GORZÓW WLKP. | 0:2 | 25.4.2021 g.14:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | TS II PRZYLEP ZIELONA GÓRA | 2:3 |
Kolejka nr 7
1.5.2021 g.11:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | KS LECHIA I ZIELONA GÓRA | 1:2 | 2.5.2021 g.11:00 | STILON GORZÓW Wlkp. | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 10:0 | 2.5.2021 g.13:00 | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | KORONA WSCHOWA | 3:1 | 2.5.2021 g.16:00 | TS II PRZYLEP ZIELONA GÓRA | ILANKA RZEPIN | 0:0 |
Kolejka nr 8
8.5.2021 g.11:00 | TS II PRZYLEP ZIELONA GÓRA | WARTA GORZÓW WLKP. | 0:1 | 8.5.2021 g.13:30 | KS LECHIA I ZIELONA GÓRA | KORONA WSCHOWA | 5:0 | 9.5.2021 g.11:00 | STILON GORZÓW Wlkp. | ILANKA RZEPIN | 3:2 | 9.5.2021 g.11:00 | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 8:2 |
Kolejka nr 9
15.5.2021 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | 2:1 | 15.5.2021 g.13:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | STILON GORZÓW Wlkp. | 2:3 | 16.5.2021 g.16:00 | TS II PRZYLEP ZIELONA GÓRA | KS LECHIA I ZIELONA GÓRA | 1:5 | 16.5.2021 g.16:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | KORONA WSCHOWA | 1:2 |
Kolejka nr 10
22.5.2021 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | KS LECHIA I ZIELONA GÓRA | 2:3 | 22.5.2021 g.11:00 | STILON GORZÓW Wlkp. | TS II PRZYLEP ZIELONA GÓRA | 0:0 | 22.5.2021 g.11:00 | KORONA WSCHOWA | ILANKA RZEPIN | 1:0 | 23.5.2021 g.11:00 | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | WARTA GORZÓW WLKP. | 0:3 |
Kolejka nr 11
29.5.2021 g.13:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | KORONA WSCHOWA | 0:0 | 30.5.2021 g.11:00 | TS II PRZYLEP ZIELONA GÓRA | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | 1:2 | 30.5.2021 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 1:1 | 30.5.2021 g.11:00 | STILON GORZÓW Wlkp. | KS LECHIA I ZIELONA GÓRA | 0:0 |
Kolejka nr 12
4.6.2021 g.17:30 | KS LECHIA I ZIELONA GÓRA | ILANKA RZEPIN | 6:0 | 5.6.2021 g.11:00 | KORONA WSCHOWA | TS II PRZYLEP ZIELONA GÓRA | 3:0 | 6.6.2021 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | WARTA GORZÓW WLKP. | 0:5 | 6.6.2021 g.14:00 | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | STILON GORZÓW Wlkp. | 0:2 |
Kolejka nr 13
12.6.2021 g.09:00 | STILON GORZÓW Wlkp. | KORONA WSCHOWA | 3:1 | 12.6.2021 g.11:00 | WARTA GORZÓW WLKP. | ILANKA RZEPIN | 5:0 | 12.6.2021 g.11:00 | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | KS LECHIA I ZIELONA GÓRA | 0:7 | 12.6.2021 g.11:00 | TS II PRZYLEP ZIELONA GÓRA | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | 3:1 |
Kolejka nr 14
19.6.2021 g.09:00 | KORONA WSCHOWA | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | 3:1 | 19.6.2021 g.11:00 | KS LECHIA I ZIELONA GÓRA | WARTA GORZÓW WLKP. | 0:3 | 19.6.2021 g.11:00 | TS CELULOZA KOSTRZYN n/o | STILON GORZÓW Wlkp. | 1:4 | 19.6.2021 g.11:00 | ILANKA RZEPIN | TS II PRZYLEP ZIELONA GÓRA | 1:2 |