<< Powrót

KOLEJNE WAŻNE 3 PKT NA KONCIE PAPIEROWYCH

dodane 30.05.2022 o 08:40
News

W XXXI kolejce spotkań o Mistrzostwo IV Ligi udaliśmy się na jeden z dalszych wyjazdów do Iłowej. Miejscowy Piast w rozgrywkach radzi sobie dobrze utrzymując się od początku w środku stawki. Runda jesienna pokazała, iż zespół gospodarzy jest jak najbardziej w naszym zasięgu a aktualna sytuacja w tabeli nie pozwalała nam na najmniejszy błąd.

Po przerwie wywołanej kartkami do zespołu wrócił kapitan Dawid Olszewski i w optymalnym składzie przystąpiliśmy do meczu. Już w pierwszych zagraniach czuć nerwowość gospodarzy i indywidualne błędy. Nasze akcje szybko przynoszą skutek i po rozegraniu w polu karnym już w 5 minucie Sebastian Jankowski otwiera wynik. Rozgrywka przenosi się na środek pola i gospodarze próbują swoich sił, jednak ich akcje nie przynoszą zagrożenia pod bramką Gabriela Kodzisa. Zarysowuje się optyczna przewaga Celulozy. Atakujemy dość składnie co przekłada się na kolejne trafienie. Tym razem bramkę z bliskiej odległości zdobywa Adrian Jacewicz ustanawiając wynik spotkania na 2:0. Druga część spotkania to okazje dla obydwu drużyn jednak bez konkretów. Zapisujemy 3 bardzo ważne punkty w ligowej tabeli i już myślami jesteśmy przy meczu z Czarnymi Żagań.

zdjęcie : Adam Żyworonek