<< Powrót

GORZKI SMAK PORAŻKI W MECZU Z POGONIĄ ŚWIEBODZIN

dodane 26.10.2021 o 14:39
News

XII kolejka spotkań IV Ligi nie była szczęsliwa dla zespołu Celulozy. Na własnym stadionie podjęliśmy zespół Pogoni Świebodzin, który przed tym meczem posiadał tylko 4 pkt więcej w ligowej tabeli. Pierwsze 10 minut to śmiałe ataki gości i dość agresywny pressing już na naszej połowie.

Gości weszli o wiele lepiej w mecz i stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji. Na tym można by skończyć opisywanie plusów gości tego dnia. Powietrze dość szybko zeszło z zawodników Pogoni i to Celuloza doszła do głosu. Pierwsza połowa to kilka fajnych akcji kombinacyjnych po których tworzyliśmy sobie sytuacje. Wynik do przerwy to 0:0 i spokojnie odzwierciedlał to co działo się na boisku. Druga część spotkania to już mocne ataki papierowych. Sytuacje Jankowskiego i Jacewicza można by liczyć spokojnie na palcach obydwu rąk. Strzały z różnych kątów padały w światło bramki jednak golkiper gości zawsze stawał na wysokości zadania. Nawet w sytuacji 1 na 1 potrafił wyjść obronną reką. Niestety nieskuteczność musiała się zemścić i w 80 minucie spotkania po udanej kontrze, bramkę dla Świebodzina zdobył Vadym Korinenko. W ten sposób ustalił on wynik spotkania na 0:1. Szukajac pozytywów można śmiało napisać, że zagraliśmy jeden z lepszych meczów w tej rundzie, szkoda tylko, że nie przyniósł on upragnionych punktów.