Trampkarz - II liga okręgowa

Kolejka nr 1

28.08.2021 g.09:00 GRUPA GEZET STILON II GORZÓW GRUPA GEZET STILON III GORZÓW 5:4
28.08.2021 g.11:00 WARTA II GORZÓW WLKP. STAL SULĘCIN -
28.08.2021 g.11:30 PUKS MAKSYMILIAN ILANKA RZEPIN 2:3
29.08.2021 g.11:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 7:0

Kolejka nr 2

4.09.2021 g.11:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o ILANKA RZEPIN 2:2
4.09.2021 g.11:00 GRUPA GEZET STILON III GORZÓW WARTA II GORZÓW WLKP. 3:4
4.09.2021 g.00:00 STAL SULĘCIN PUKS MAKSYMILIAN -
6.09.2021 g.17:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA GRUPA GEZET STILON II GORZÓW 3:3

Kolejka nr 3

11.09.2021 g.10:00 GRUPA GEZET STILON II GORZÓW TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 5:1
11.09.2021 g.12:00 PUKS MAKSYMILIAN GRUPA GEZET STILON III GORZÓW 3:1
11.09.2021 g.00:00 ILANKA RZEPIN STAL SULĘCIN -
13.09.2021 g.18:00 WARTA II GORZÓW WLKP. ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 4:2

Kolejka nr 4

18.09.2021 g.10:00 GRUPA GEZET STILON II GORZÓW WARTA II GORZÓW WLKP. 1:4
18.09.2021 g.11:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA PUKS MAKSYMILIAN 2:0
18.09.2021 g.11:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o STAL SULĘCIN -
18.09.2021 g.12:00 GRUPA GEZET STILON III GORZÓW ILANKA RZEPIN 0:3

Kolejka nr 5

22.09.2021 g.16:00 WARTA II GORZÓW WLKP. TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 4:0
22.09.2021 g.17:00 ILANKA RZEPIN ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 3:2
22.09.2021 g.19:30 PUKS MAKSYMILIAN GRUPA GEZET STILON II GORZÓW 0:4
22.09.2021 g.00:00 STAL SULĘCIN GRUPA GEZET STILON III GORZÓW -

Kolejka nr 6

25.09.2021 g.09:00 GRUPA GEZET STILON II GORZÓW ILANKA RZEPIN 2:2
25.09.2021 g.16:00 WARTA II GORZÓW WLKP. PUKS MAKSYMILIAN 6:0
25.09.2021 g.00:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA STAL SULĘCIN -
7.10.2021 g.16:30 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o GRUPA GEZET STILON III GORZÓW 11:0

Kolejka nr 7

29.09.2021 g.19:30 GRUPA GEZET STILON III GORZÓW ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 1:8
2.10.2021 g.13:30 PUKS MAKSYMILIAN TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 2:2
2.10.2021 g.00:00 STAL SULĘCIN GRUPA GEZET STILON II GORZÓW -
11.10.2021 g.17:00 ILANKA RZEPIN WARTA II GORZÓW WLKP. -

Kolejka nr 8

9.10.2021 g.09:00 GRUPA GEZET STILON III GORZÓW GRUPA GEZET STILON II GORZÓW 4:10
9.10.2021 g.11:00 ILANKA RZEPIN PUKS MAKSYMILIAN 6:1
9.10.2021 g.00:00 STAL SULĘCIN WARTA II GORZÓW WLKP. -
10.10.2021 g.13:30 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 3:0

Kolejka nr 9

16.10.2021 g.15:00 WARTA II GORZÓW WLKP. GRUPA GEZET STILON III GORZÓW -
16.10.2021 g.00:00 PUKS MAKSYMILIAN STAL SULĘCIN -
17.10.2021 g.10:00 ILANKA RZEPIN TS CELULOZA KOSTRZYN n/o -
17.10.2021 g.11:00 GRUPA GEZET STILON II GORZÓW ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA -

Kolejka nr 10

20.10.2021 g.16:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA WARTA II GORZÓW WLKP. -
20.10.2021 g.16:30 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o GRUPA GEZET STILON II GORZÓW -
20.10.2021 g.19:30 GRUPA GEZET STILON III GORZÓW PUKS MAKSYMILIAN -
20.10.2021 g.00:00 STAL SULĘCIN ILANKA RZEPIN -

Kolejka nr 11

23.10.2021 g.11:00 ILANKA RZEPIN GRUPA GEZET STILON III GORZÓW -
23.10.2021 g.14:00 WARTA II GORZÓW WLKP. GRUPA GEZET STILON II GORZÓW -
23.10.2021 g.16:00 PUKS MAKSYMILIAN ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA -
23.10.2021 g.00:00 STAL SULĘCIN TS CELULOZA KOSTRZYN n/o -

Kolejka nr 12

30.10.2021 g.10:00 GRUPA GEZET STILON II GORZÓW PUKS MAKSYMILIAN -
30.10.2021 g.11:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA ILANKA RZEPIN -
30.10.2021 g.11:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o WARTA II GORZÓW WLKP. -
30.10.2021 g.12:00 GRUPA GEZET STILON III GORZÓW STAL SULĘCIN -

Kolejka nr 13

6.11.2021 g.16:00 PUKS MAKSYMILIAN WARTA II GORZÓW WLKP. -
6.11.2021 g.00:00 STAL SULĘCIN ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA -
6.11.2021 g.00:00 ILANKA RZEPIN GRUPA GEZET STILON II GORZÓW -
7.11.2021 g.10:00 GRUPA GEZET STILON III GORZÓW TS CELULOZA KOSTRZYN n/o -

Kolejka nr 14

13.11.2021 g.12:00 GRUPA GEZET STILON II GORZÓW STAL SULĘCIN -
13.11.2021 g.12:00 WARTA II GORZÓW WLKP. ILANKA RZEPIN -
13.11.2021 g.00:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA GRUPA GEZET STILON III GORZÓW -
14.11.2021 g.10:30 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o PUKS MAKSYMILIAN -