Junior starszy - liga wojewódzka

Kolejka nr 1

22.08.2021 g.11:00 ILANKA RZEPIN TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 0:1
22.08.2021 g.11:00 GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. WARTA I GORZÓW WLKP. 1:4
25.08.2021 g.17:00 SKP KISIELIN PROMIEŃ ŻARY 2:0
25.08.2021 g.18:00 CZARNI BROWAR WITNICA POLONIA SŁUBICE 0:9

Kolejka nr 2

29.08.2021 g.11:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o PROMIEŃ ŻARY 4:2
29.08.2021 g.11:00 ILANKA RZEPIN GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. 1:5
29.08.2021 g.11:00 WARTA I GORZÓW WLKP. CZARNI BROWAR WITNICA 30:0
29.08.2021 g.12:00 POLONIA SŁUBICE SKP KISIELIN 3:0

Kolejka nr 3

4.09.2021 g.11:00 GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 8:0
4.09.2021 g.11:00 SKP KISIELIN WARTA I GORZÓW WLKP. 0:5
5.09.2021 g.11:00 PROMIEŃ ŻARY POLONIA SŁUBICE 1:8
5.09.2021 g.11:00 CZARNI BROWAR WITNICA ILANKA RZEPIN 1:6

Kolejka nr 4

11.09.2021 g.10:00 GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. CZARNI BROWAR WITNICA 31:0
12.09.2021 g.11:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o POLONIA SŁUBICE 2:2
12.09.2021 g.11:00 WARTA I GORZÓW WLKP. PROMIEŃ ŻARY 3:0
12.09.2021 g.11:00 ILANKA RZEPIN SKP KISIELIN 4:1

Kolejka nr 5

18.09.2021 g.11:00 SKP KISIELIN GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. 1:4
19.09.2021 g.11:00 PROMIEŃ ŻARY ILANKA RZEPIN 4:1
19.09.2021 g.11:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o CZARNI BROWAR WITNICA 3:0
19.09.2021 g.12:00 POLONIA SŁUBICE WARTA I GORZÓW WLKP. 2:0

Kolejka nr 6

25.09.2021 g.14:30 CZARNI BROWAR WITNICA SKP KISIELIN 0:3
26.09.2021 g.12:00 ILANKA RZEPIN POLONIA SŁUBICE 2:3
26.09.2021 g.12:30 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o WARTA I GORZÓW WLKP. 1:2
26.09.2021 g.14:00 GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. PROMIEŃ ŻARY 2:0

Kolejka nr 7

2.10.2021 g.10:00 SKP KISIELIN TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 4:0
2.10.2021 g.11:00 WARTA I GORZÓW WLKP. ILANKA RZEPIN 8:2
3.10.2021 g.11:00 PROMIEŃ ŻARY CZARNI BROWAR WITNICA 4:2
3.10.2021 g.12:00 POLONIA SŁUBICE GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. 3:0

Kolejka nr 8

10.10.2021 g.10:30 PROMIEŃ ŻARY SKP KISIELIN 0:2
10.10.2021 g.11:00 WARTA I GORZÓW WLKP. GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. 0:2
10.10.2021 g.11:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o ILANKA RZEPIN 6:1
10.10.2021 g.16:00 POLONIA SŁUBICE CZARNI BROWAR WITNICA -

Kolejka nr 9

16.10.2021 g.10:00 SKP KISIELIN POLONIA SŁUBICE -
16.10.2021 g.11:00 GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. ILANKA RZEPIN -
17.10.2021 g.11:00 CZARNI BROWAR WITNICA WARTA I GORZÓW WLKP. -
17.10.2021 g.11:00 PROMIEŃ ŻARY TS CELULOZA KOSTRZYN n/o -

Kolejka nr 10

24.10.2021 g.11:00 WARTA I GORZÓW WLKP. SKP KISIELIN -
24.10.2021 g.11:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. -
24.10.2021 g.12:00 POLONIA SŁUBICE PROMIEŃ ŻARY -
24.10.2021 g.12:00 ILANKA RZEPIN CZARNI BROWAR WITNICA -

Kolejka nr 11

30.10.2021 g.11:00 SKP KISIELIN ILANKA RZEPIN -
31.10.2021 g.11:00 PROMIEŃ ŻARY WARTA I GORZÓW WLKP. -
31.10.2021 g.11:00 CZARNI BROWAR WITNICA GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. -
31.10.2021 g.12:00 POLONIA SŁUBICE TS CELULOZA KOSTRZYN n/o -

Kolejka nr 12

6.11.2021 g.11:00 WARTA I GORZÓW WLKP. POLONIA SŁUBICE -
7.11.2021 g.12:00 CZARNI BROWAR WITNICA TS CELULOZA KOSTRZYN n/o -
7.11.2021 g.12:00 ILANKA RZEPIN PROMIEŃ ŻARY -
7.11.2021 g.17:00 GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. SKP KISIELIN -

Kolejka nr 13

14.11.2021 g.11:00 WARTA I GORZÓW WLKP. TS CELULOZA KOSTRZYN n/o -
14.11.2021 g.11:00 POLONIA SŁUBICE ILANKA RZEPIN -
14.11.2021 g.11:00 PROMIEŃ ŻARY GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. -
14.11.2021 g.11:00 SKP KISIELIN CZARNI BROWAR WITNICA -

Kolejka nr 14

21.11.2021 g.11:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o SKP KISIELIN -
21.11.2021 g.11:00 CZARNI BROWAR WITNICA PROMIEŃ ŻARY -
21.11.2021 g.11:00 ILANKA RZEPIN WARTA I GORZÓW WLKP. -
21.11.2021 g.11:00 GRUPA GEZET STILON GORZÓW WLKP. POLONIA SŁUBICE -