Terminarz - IV liga lubuska

Kolejka nr 1

7.08.2021 g.11:00 ILANKA RZEPIN CZARNI BROWAR WITNICA 3:1
7.08.2021 g.14:00 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE POLONIA SŁUBICE 0:3
7.08.2021 g.17:00 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 2:2
7.08.2021 g.17:00 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 1:3
7.08.2021 g.17:00 PIAST INEX CZERWIEŃSK MEPROZET STARE KUROWO 1:2
7.08.2021 g.18:00 ODRA NIETKÓW PIAST IŁOWA 0:1
7.08.2021 g.18:00 PROMIEŃ ŻARY DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 0:3
8.08.2021 g.17:00 POGOŃ ŚWIEBODZIN KORONA KOŻUCHÓW 7:1
8.08.2021 g.18:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2:2

Kolejka nr 2

14.08.2021 g.15:30 CZARNI BROWAR WITNICA KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 4:3
14.08.2021 g.17:00 POLONIA SŁUBICE ILANKA RZEPIN 1:1
14.08.2021 g.17:00 MEPROZET STARE KUROWO TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 6:1
14.08.2021 g.17:00 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. KORONA KOŻUCHÓW 1:0
14.08.2021 g.17:00 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO PROMIEŃ ŻARY 1:2
14.08.2021 g.17:00 PIAST IŁOWA POGOŃ ŚWIEBODZIN 1:1
14.08.2021 g.17:00 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 3:3
14.08.2021 g.17:00 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 ODRA NIETKÓW 2:3
14.08.2021 g.17:00 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW PIAST INEX CZERWIEŃSK 7:1

Kolejka nr 3

21.08.2021 g.17:00 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE MEPROZET STARE KUROWO 4:2
21.08.2021 g.17:00 KORONA KOŻUCHÓW PIAST IŁOWA 3:2
21.08.2021 g.17:00 ILANKA RZEPIN ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2:0
21.08.2021 g.17:00 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA POLONIA SŁUBICE 2:1
21.08.2021 g.17:00 PIAST INEX CZERWIEŃSK GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 1:4
21.08.2021 g.17:00 POGOŃ ŚWIEBODZIN MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 1:0
21.08.2021 g.17:30 ODRA NIETKÓW CZARNI BROWAR WITNICA 2:1
21.08.2021 g.18:00 PROMIEŃ ŻARY MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 2:2
22.08.2021 g.17:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2:1

Kolejka nr 4

28.08.2021 g.14:00 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 3:1
28.08.2021 g.17:00 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 0:2
28.08.2021 g.17:00 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 6:0
28.08.2021 g.17:00 POLONIA SŁUBICE ODRA NIETKÓW 2:2
28.08.2021 g.17:00 PROMIEŃ ŻARY PIAST INEX CZERWIEŃSK 0:3
28.08.2021 g.17:00 MEPROZET STARE KUROWO ILANKA RZEPIN 2:0
28.08.2021 g.17:00 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 KORONA KOŻUCHÓW 5:0
29.08.2021 g.12:00 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. PIAST IŁOWA 4:2
29.08.2021 g.12:00 CZARNI BROWAR WITNICA POGOŃ ŚWIEBODZIN 1:0

Kolejka nr 5

4.09.2021 g.12:00 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 1:1
4.09.2021 g.14:00 POGOŃ ŚWIEBODZIN POLONIA SŁUBICE 2:1
4.09.2021 g.16:00 PIAST INEX CZERWIEŃSK MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 1:1
4.09.2021 g.17:00 PIAST IŁOWA MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 0:1
4.09.2021 g.17:00 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA MEPROZET STARE KUROWO 1:2
4.09.2021 g.17:00 ILANKA RZEPIN DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 2:4
4.09.2021 g.17:00 KORONA KOŻUCHÓW CZARNI BROWAR WITNICA 2:2
4.09.2021 g.17:00 ODRA NIETKÓW ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 4:3
5.09.2021 g.17:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o PROMIEŃ ŻARY 0:2

Kolejka nr 6

11.09.2021 g.11:00 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 2:2
11.09.2021 g.15:00 POLONIA SŁUBICE KORONA KOŻUCHÓW 1:1
11.09.2021 g.16:00 PROMIEŃ ŻARY SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 1:2
11.09.2021 g.16:00 PIAST INEX CZERWIEŃSK TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 0:1
11.09.2021 g.16:30 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK POGOŃ ŚWIEBODZIN 1:3
11.09.2021 g.16:30 MEPROZET STARE KUROWO ODRA NIETKÓW 1:1
11.09.2021 g.17:00 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO ILANKA RZEPIN 1:1
12.09.2021 g.12:00 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 5:0
12.09.2021 g.13:00 CZARNI BROWAR WITNICA PIAST IŁOWA 0:1

Kolejka nr 7

18.09.2021 g.14:00 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE PIAST INEX CZERWIEŃSK 3:0
18.09.2021 g.16:00 KORONA KOŻUCHÓW ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 1:3
18.09.2021 g.16:30 ILANKA RZEPIN PROMIEŃ ŻARY 1:6
18.09.2021 g.16:30 PIAST IŁOWA POLONIA SŁUBICE 1:1
18.09.2021 g.16:30 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. 2:1
18.09.2021 g.16:30 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 CZARNI BROWAR WITNICA 4:0
18.09.2021 g.17:00 ODRA NIETKÓW DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 3:3
19.09.2021 g.12:00 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 0:2
19.09.2021 g.17:00 POGOŃ ŚWIEBODZIN MEPROZET STARE KUROWO 0:0

Kolejka nr 8

25.09.2021 g.15:00 POLONIA SŁUBICE MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 3:1
25.09.2021 g.16:00 PIAST INEX CZERWIEŃSK ILANKA RZEPIN 0:3
25.09.2021 g.16:00 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO ODRA NIETKÓW 1:1
25.09.2021 g.16:00 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK PIAST IŁOWA 3:1
25.09.2021 g.16:00 PROMIEŃ ŻARY KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 5:1
25.09.2021 g.16:00 MEPROZET STARE KUROWO KORONA KOŻUCHÓW 4:2
26.09.2021 g.12:00 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. CZARNI BROWAR WITNICA 3:0
26.09.2021 g.16:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2:5
26.09.2021 g.16:00 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW POGOŃ ŚWIEBODZIN 3:4

Kolejka nr 9

2.10.2021 g.15:00 CZARNI BROWAR WITNICA POLONIA SŁUBICE 2:2
2.10.2021 g.16:00 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 4:1
2.10.2021 g.16:00 PIAST IŁOWA MEPROZET STARE KUROWO 1:1
2.10.2021 g.16:00 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2:1
2.10.2021 g.16:00 ILANKA RZEPIN TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 1:2
2.10.2021 g.16:00 KORONA KOŻUCHÓW DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW 1:4
2.10.2021 g.16:00 POGOŃ ŚWIEBODZIN GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO 0:1
2.10.2021 g.16:00 ODRA NIETKÓW PROMIEŃ ŻARY 1:1
3.10.2021 g.12:00 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA PIAST INEX CZERWIEŃSK 1:0

Kolejka nr 10

9.10.2021 g.13:00 PROMIEŃ ŻARY POGOŃ ŚWIEBODZIN 2:0
9.10.2021 g.15:00 PIAST INEX CZERWIEŃSK ODRA NIETKÓW 0:4
9.10.2021 g.15:00 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW PIAST IŁOWA 2:1
9.10.2021 g.15:30 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o KS LECHIA II ZIELONA GÓRA 0:0
9.10.2021 g.15:30 MEPROZET STARE KUROWO MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 1:4
9.10.2021 g.15:30 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE ILANKA RZEPIN 2:1
9.10.2021 g.15:30 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK CZARNI BROWAR WITNICA 0:0
9.10.2021 g.16:00 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO KORONA KOŻUCHÓW 2:1
10.10.2021 g.12:00 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. POLONIA SŁUBICE 3:0

Kolejka nr 11

16.10.2021 g.14:00 CZARNI BROWAR WITNICA MEPROZET STARE KUROWO -
16.10.2021 g.15:30 KORONA KOŻUCHÓW PROMIEŃ ŻARY -
16.10.2021 g.15:30 POLONIA SŁUBICE ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK -
16.10.2021 g.15:30 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW -
16.10.2021 g.15:30 ILANKA RZEPIN MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. -
16.10.2021 g.15:30 PIAST IŁOWA GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO -
16.10.2021 g.15:30 POGOŃ ŚWIEBODZIN PIAST INEX CZERWIEŃSK -
16.10.2021 g.16:00 ODRA NIETKÓW TS CELULOZA KOSTRZYN n/o -
17.10.2021 g.12:00 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE -

Kolejka nr 12

23.10.2021 g.15:00 PROMIEŃ ŻARY PIAST IŁOWA -
23.10.2021 g.15:00 MEPROZET STARE KUROWO POLONIA SŁUBICE -
23.10.2021 g.15:00 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE ODRA NIETKÓW -
23.10.2021 g.15:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o POGOŃ ŚWIEBODZIN -
23.10.2021 g.15:00 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 -
23.10.2021 g.15:00 ILANKA RZEPIN KS LECHIA II ZIELONA GÓRA -
23.10.2021 g.15:00 PIAST INEX CZERWIEŃSK KORONA KOŻUCHÓW -
23.10.2021 g.15:00 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW CZARNI BROWAR WITNICA -
24.10.2021 g.12:00 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK -

Kolejka nr 13

30.10.2021 g.14:00 CZARNI BROWAR WITNICA GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO -
30.10.2021 g.15:00 PIAST IŁOWA PIAST INEX CZERWIEŃSK -
30.10.2021 g.15:00 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 PROMIEŃ ŻARY -
30.10.2021 g.15:00 POLONIA SŁUBICE DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW -
30.10.2021 g.15:00 ODRA NIETKÓW ILANKA RZEPIN -
30.10.2021 g.15:00 KORONA KOŻUCHÓW TS CELULOZA KOSTRZYN n/o -
30.10.2021 g.15:00 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. -
30.10.2021 g.15:00 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK MEPROZET STARE KUROWO -
30.10.2021 g.15:00 POGOŃ ŚWIEBODZIN SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE -

Kolejka nr 14

6.11.2021 g.13:30 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA ODRA NIETKÓW -
6.11.2021 g.13:30 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE KORONA KOŻUCHÓW -
6.11.2021 g.13:30 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o PIAST IŁOWA -
6.11.2021 g.13:30 ILANKA RZEPIN POGOŃ ŚWIEBODZIN -
6.11.2021 g.13:30 PROMIEŃ ŻARY CZARNI BROWAR WITNICA -
6.11.2021 g.13:30 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO POLONIA SŁUBICE -
6.11.2021 g.13:30 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK -
6.11.2021 g.14:00 PIAST INEX CZERWIEŃSK MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 -
7.11.2021 g.12:00 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. MEPROZET STARE KUROWO -

Kolejka nr 15

11.11.2021 g.13:30 POLONIA SŁUBICE PROMIEŃ ŻARY -
11.11.2021 g.13:30 ODRA NIETKÓW MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. -
11.11.2021 g.13:30 POGOŃ ŚWIEBODZIN KS LECHIA II ZIELONA GÓRA -
11.11.2021 g.13:30 KORONA KOŻUCHÓW ILANKA RZEPIN -
11.11.2021 g.13:30 MEPROZET STARE KUROWO DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW -
11.11.2021 g.13:30 CZARNI BROWAR WITNICA PIAST INEX CZERWIEŃSK -
11.11.2021 g.13:30 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o -
11.11.2021 g.13:30 PIAST IŁOWA SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE -
11.11.2021 g.13:30 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO -

Kolejka nr 16

14.11.2021 g.13:30 MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW -
14.11.2021 g.13:30 PROMIEŃ ŻARY ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK -
14.11.2021 g.13:30 GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO MEPROZET STARE KUROWO -
14.11.2021 g.13:30 KS LECHIA II ZIELONA GÓRA KORONA KOŻUCHÓW -
14.11.2021 g.13:30 ODRA NIETKÓW POGOŃ ŚWIEBODZIN -
14.11.2021 g.13:30 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o CZARNI BROWAR WITNICA -
14.11.2021 g.13:30 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 -
14.11.2021 g.13:30 ILANKA RZEPIN PIAST IŁOWA -
14.11.2021 g.14:00 PIAST INEX CZERWIEŃSK POLONIA SŁUBICE -

Kolejka nr 17

20.11.2021 g.13:00 MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 ILANKA RZEPIN -
20.11.2021 g.13:00 CZARNI BROWAR WITNICA SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE -
20.11.2021 g.13:00 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK PIAST INEX CZERWIEŃSK -
20.11.2021 g.13:00 DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO -
20.11.2021 g.13:00 MEPROZET STARE KUROWO PROMIEŃ ŻARY -
20.11.2021 g.13:00 POLONIA SŁUBICE TS CELULOZA KOSTRZYN n/o -
20.11.2021 g.13:00 KORONA KOŻUCHÓW ODRA NIETKÓW -
20.11.2021 g.13:00 POGOŃ ŚWIEBODZIN MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. -
20.11.2021 g.13:00 PIAST IŁOWA KS LECHIA II ZIELONA GÓRA -