Sezon 2020/2021

Senior

Klasa okręgowa Gorzów Wlkp.

Lp. Zespół M Pkt Z R P Bramki
1
BUDOWLANI MURZYNOWO 32 83 26 5 1 132:25
2
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 32 79 26 1 5 106:49
3
LUBUSZANIN DREZDENKO 32 72 22 6 4 118:33
4
PIAST KARNIN 32 62 19 5 8 85:29
5
WARTA SŁOŃSK 32 60 17 9 6 71:31
6
WARTA II GORZÓW WLKP. 32 48 14 6 12 116:54
7
SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 32 48 14 6 12 84:92
8
WKS RÓŻA RÓŻANKI 32 45 14 3 15 66:61
9
GKP PSZCZEW 32 44 14 2 16 56:77
10
POLONIA LIPKI WIELKIE 32 38 11 5 16 54:90
11
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 32 36 11 3 18 47:65
12
TOROMA TORZYM 32 35 10 5 17 60:114
13
RADOWIAK DREZDENKO 32 34 9 7 16 55:67
14
KASZTELANIA SANTOK 32 31 9 4 19 52:82
15
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 32 31 10 1 21 38:88
16
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 32 26 7 5 20 48:130
17
BŁĘKITNI LUBNO 32 7 2 1 29 27:128

Kolejka nr 1

25.7.2020 g.14:00 WARTA II GORZÓW WLKP. POLONIA LIPKI WIELKIE 4:0
25.7.2020 g.18:00 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 1:2
25.7.2020 g.18:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o BUDOWLANI MURZYNOWO 1:3
25.7.2020 g.18:00 KASZTELANIA SANTOK RADOWIAK DREZDENKO 2:1
26.7.2020 g.15:00 BŁĘKITNI LUBNO TOROMA TORZYM 1:2
26.7.2020 g.17:00 WKS RÓŻA RÓŻANKI SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 1:1
26.7.2020 g.18:00 GKP PSZCZEW LUBUSZANIN DREZDENKO 0:9
28.10.2020 g.15:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA PIAST KARNIN 2:1

Kolejka nr 2

1.8.2020 g.14:00 PIAST KARNIN WKS RÓŻA RÓŻANKI 5:1
1.8.2020 g.15:00 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 5:6
1.8.2020 g.15:00 POLONIA LIPKI WIELKIE ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 5:0
1.8.2020 g.16:00 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ BŁĘKITNI LUBNO 5:0
1.8.2020 g.17:00 BUDOWLANI MURZYNOWO GKP PSZCZEW 3:2
1.8.2020 g.17:30 WARTA SŁOŃSK WARTA II GORZÓW WLKP. 3:0
2.8.2020 g.17:00 LUBUSZANIN DREZDENKO ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2:2
2.8.2020 g.17:00 TOROMA TORZYM KASZTELANIA SANTOK 2:3

Kolejka nr 3

8.8.2020 g.14:00 RADOWIAK DREZDENKO TOROMA TORZYM 3:3
8.8.2020 g.17:00 WKS RÓŻA RÓŻANKI POLONIA LIPKI WIELKIE 0:3
8.8.2020 g.17:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA WARTA SŁOŃSK 0:4
8.8.2020 g.18:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o PIAST KARNIN 2:1
8.8.2020 g.18:00 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. BUDOWLANI MURZYNOWO 0:10
9.8.2020 g.15:00 BŁĘKITNI LUBNO LUBUSZANIN DREZDENKO 0:7
9.8.2020 g.18:00 KASZTELANIA SANTOK ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 0:3
9.8.2020 g.18:00 GKP PSZCZEW SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 3:2

Kolejka nr 4

15.8.2020 g.15:00 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 4:1
15.8.2020 g.16:00 LUBUSZANIN DREZDENKO KASZTELANIA SANTOK 2:1
15.8.2020 g.16:00 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ RADOWIAK DREZDENKO 1:0
15.8.2020 g.17:30 WARTA SŁOŃSK WKS RÓŻA RÓŻANKI 2:0
16.8.2020 g.11:00 WARTA II GORZÓW WLKP. ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 5:0
16.8.2020 g.11:00 POLONIA LIPKI WIELKIE TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 3:4
16.8.2020 g.15:00 BUDOWLANI MURZYNOWO BŁĘKITNI LUBNO 7:0
16.8.2020 g.18:00 PIAST KARNIN GKP PSZCZEW 7:2

Kolejka nr 5

21.8.2020 g.18:00 KASZTELANIA SANTOK BUDOWLANI MURZYNOWO 0:7
23.8.2020 g.17:00 TOROMA TORZYM ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 1:5
23.8.2020 g.18:00 GKP PSZCZEW POLONIA LIPKI WIELKIE 5:2
23.8.2020 g.18:00 WKS RÓŻA RÓŻANKI WARTA II GORZÓW WLKP. 0:5
23.8.2020 g.18:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o WARTA SŁOŃSK 1:2
23.8.2020 g.18:00 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. PIAST KARNIN 1:2
23.8.2020 g.18:00 RADOWIAK DREZDENKO LUBUSZANIN DREZDENKO 1:2
23.8.2020 g.18:00 BŁĘKITNI LUBNO SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 1:3

Kolejka nr 6

29.8.2020 g.15:00 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO KASZTELANIA SANTOK 3:1
29.8.2020 g.16:00 LUBUSZANIN DREZDENKO TOROMA TORZYM 4:0
29.8.2020 g.17:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA WKS RÓŻA RÓŻANKI 4:1
29.8.2020 g.17:00 POLONIA LIPKI WIELKIE ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2:2
29.8.2020 g.17:00 WARTA SŁOŃSK GKP PSZCZEW 4:1
30.8.2020 g.14:00 WARTA II GORZÓW WLKP. TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 5:4
30.8.2020 g.14:00 PIAST KARNIN BŁĘKITNI LUBNO 2:0
30.8.2020 g.15:00 BUDOWLANI MURZYNOWO RADOWIAK DREZDENKO 4:0

Kolejka nr 7

5.9.2020 g.16:00 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ LUBUSZANIN DREZDENKO 1:3
5.9.2020 g.17:00 RADOWIAK DREZDENKO SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 3:3
5.9.2020 g.17:00 KASZTELANIA SANTOK PIAST KARNIN 1:1
5.9.2020 g.17:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 3:1
5.9.2020 g.17:00 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. WARTA SŁOŃSK 1:1
6.9.2020 g.15:00 BŁĘKITNI LUBNO POLONIA LIPKI WIELKIE 0:1
6.9.2020 g.16:00 TOROMA TORZYM BUDOWLANI MURZYNOWO 0:7
6.9.2020 g.17:00 GKP PSZCZEW WARTA II GORZÓW WLKP. 1:1

Kolejka nr 8

12.9.2020 g.14:00 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO TOROMA TORZYM 4:4
12.9.2020 g.16:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA GKP PSZCZEW 1:4
12.9.2020 g.17:00 POLONIA LIPKI WIELKIE KASZTELANIA SANTOK 1:0
12.9.2020 g.17:00 WARTA SŁOŃSK BŁĘKITNI LUBNO 0:0
13.9.2020 g.14:00 WARTA II GORZÓW WLKP. ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 16:0
13.9.2020 g.15:00 BUDOWLANI MURZYNOWO ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2:0
13.9.2020 g.16:00 PIAST KARNIN RADOWIAK DREZDENKO 0:0
13.9.2020 g.17:00 WKS RÓŻA RÓŻANKI TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 1:3

Kolejka nr 9

19.9.2020 g.16:00 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2:1
19.9.2020 g.16:00 BŁĘKITNI LUBNO WARTA II GORZÓW WLKP. 0:7
19.9.2020 g.16:00 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 2:3
19.9.2020 g.16:00 LUBUSZANIN DREZDENKO BUDOWLANI MURZYNOWO 1:1
19.9.2020 g.17:00 KASZTELANIA SANTOK WARTA SŁOŃSK 0:3
20.9.2020 g.15:00 GKP PSZCZEW WKS RÓŻA RÓŻANKI 0:7
20.9.2020 g.15:00 TOROMA TORZYM PIAST KARNIN 0:2
5.12.2020 g.14:00 RADOWIAK DREZDENKO POLONIA LIPKI WIELKIE 0:5

Kolejka nr 10

26.9.2020 g.14:00 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO LUBUSZANIN DREZDENKO 3:2
26.9.2020 g.14:00 PIAST KARNIN ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 6:0
26.9.2020 g.16:00 WKS RÓŻA RÓŻANKI ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 3:0
26.9.2020 g.16:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o GKP PSZCZEW 1:0
26.9.2020 g.16:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA BŁĘKITNI LUBNO 2:0
26.9.2020 g.16:30 WARTA SŁOŃSK RADOWIAK DREZDENKO 5:0
27.9.2020 g.14:00 WARTA II GORZÓW WLKP. KASZTELANIA SANTOK 7:1
28.11.2020 g.13:00 POLONIA LIPKI WIELKIE TOROMA TORZYM 2:11

Kolejka nr 11

3.10.2020 g.14:00 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ POLONIA LIPKI WIELKIE 2:1
3.10.2020 g.15:00 RADOWIAK DREZDENKO WARTA II GORZÓW WLKP. 1:1
3.10.2020 g.16:00 LUBUSZANIN DREZDENKO PIAST KARNIN 1:1
3.10.2020 g.16:00 KASZTELANIA SANTOK ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 4:1
3.10.2020 g.16:00 BUDOWLANI MURZYNOWO SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 7:0
3.10.2020 g.16:00 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 1:7
4.10.2020 g.14:00 TOROMA TORZYM WARTA SŁOŃSK 3:0
4.10.2020 g.15:00 BŁĘKITNI LUBNO WKS RÓŻA RÓŻANKI 0:1

Kolejka nr 12

10.10.2020 g.14:00 PIAST KARNIN BUDOWLANI MURZYNOWO 1:1
10.10.2020 g.15:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA RADOWIAK DREZDENKO 1:0
10.10.2020 g.15:30 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o BŁĘKITNI LUBNO 4:1
10.10.2020 g.16:00 WARTA SŁOŃSK ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 0:0
10.10.2020 g.16:00 POLONIA LIPKI WIELKIE LUBUSZANIN DREZDENKO 0:8
11.10.2020 g.11:00 WARTA II GORZÓW WLKP. TOROMA TORZYM 11:0
11.10.2020 g.14:00 GKP PSZCZEW ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 4:1
11.10.2020 g.15:00 WKS RÓŻA RÓŻANKI KASZTELANIA SANTOK 4:0

Kolejka nr 13

17.10.2020 g.15:00 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO PIAST KARNIN 0:7
17.10.2020 g.15:00 BUDOWLANI MURZYNOWO POLONIA LIPKI WIELKIE 6:1
17.10.2020 g.15:00 RADOWIAK DREZDENKO WKS RÓŻA RÓŻANKI 0:1
17.10.2020 g.15:00 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ WARTA II GORZÓW WLKP. 1:0
17.10.2020 g.16:00 KASZTELANIA SANTOK TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 4:5
18.10.2020 g.14:00 TOROMA TORZYM ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2:1
18.10.2020 g.15:00 BŁĘKITNI LUBNO GKP PSZCZEW 1:3
18.10.2020 g.15:00 LUBUSZANIN DREZDENKO WARTA SŁOŃSK 2:3

Kolejka nr 14

24.10.2020 g.15:00 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. BŁĘKITNI LUBNO 4:2
24.10.2020 g.15:00 WARTA SŁOŃSK BUDOWLANI MURZYNOWO 0:1
24.10.2020 g.15:00 POLONIA LIPKI WIELKIE SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 3:3
24.10.2020 g.16:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o RADOWIAK DREZDENKO 4:0
25.10.2020 g.11:00 WARTA II GORZÓW WLKP. LUBUSZANIN DREZDENKO 0:1
25.10.2020 g.14:00 WKS RÓŻA RÓŻANKI TOROMA TORZYM 6:2
25.10.2020 g.14:00 GKP PSZCZEW KASZTELANIA SANTOK 2:3
25.10.2020 g.15:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2:1

Kolejka nr 15

31.10.2020 g.14:00 PIAST KARNIN POLONIA LIPKI WIELKIE 3:1
31.10.2020 g.14:00 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ WKS RÓŻA RÓŻANKI 0:2
31.10.2020 g.14:00 TOROMA TORZYM TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 1:1
31.10.2020 g.14:00 LUBUSZANIN DREZDENKO ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 1:1
31.10.2020 g.14:00 BUDOWLANI MURZYNOWO WARTA II GORZÓW WLKP. 2:2
31.10.2020 g.14:00 RADOWIAK DREZDENKO GKP PSZCZEW 6:1
31.10.2020 g.14:00 KASZTELANIA SANTOK ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2:4
21.11.2020 g.14:00 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO WARTA SŁOŃSK 3:8

Kolejka nr 16

7.11.2020 g.14:00 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. RADOWIAK DREZDENKO 4:2
7.11.2020 g.14:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA BUDOWLANI MURZYNOWO 1:4
7.11.2020 g.14:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 4:1
8.11.2020 g.13:00 WKS RÓŻA RÓŻANKI LUBUSZANIN DREZDENKO 4:1
8.11.2020 g.13:30 WARTA II GORZÓW WLKP. SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 11:0
8.11.2020 g.14:00 GKP PSZCZEW TOROMA TORZYM 1:2
21.11.2020 g.14:00 BŁĘKITNI LUBNO KASZTELANIA SANTOK 2:3
28.11.2020 g.14:00 WARTA SŁOŃSK PIAST KARNIN 1:0

Kolejka nr 17

14.11.2020 g.13:00 LUBUSZANIN DREZDENKO TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 0:1
14.11.2020 g.14:00 PIAST KARNIN WARTA II GORZÓW WLKP. 1:0
14.11.2020 g.14:00 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 1:3
14.11.2020 g.14:00 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ GKP PSZCZEW 1:1
14.11.2020 g.14:00 RADOWIAK DREZDENKO BŁĘKITNI LUBNO 3:1
14.11.2020 g.14:00 BUDOWLANI MURZYNOWO WKS RÓŻA RÓŻANKI 2:0
15.11.2020 g.14:00 POLONIA LIPKI WIELKIE WARTA SŁOŃSK 1:6
22.11.2020 g.12:00 TOROMA TORZYM ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2:2

Kolejka nr 18

13.3.2021 g.14:00 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO WKS RÓŻA RÓŻANKI 3:2
13.3.2021 g.14:00 TOROMA TORZYM BŁĘKITNI LUBNO 0:3
13.3.2021 g.14:00 PIAST KARNIN ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2:0
13.3.2021 g.14:00 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 5:1
13.3.2021 g.15:00 RADOWIAK DREZDENKO KASZTELANIA SANTOK 2:1
13.3.2021 g.15:00 POLONIA LIPKI WIELKIE WARTA II GORZÓW WLKP. 2:1
13.3.2021 g.17:15 BUDOWLANI MURZYNOWO TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 6:1
14.3.2021 g.14:00 LUBUSZANIN DREZDENKO GKP PSZCZEW 3:0

Kolejka nr 19

12.5.2021 g.17:00 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. LUBUSZANIN DREZDENKO 0:8
12.5.2021 g.17:00 WARTA II GORZÓW WLKP. WARTA SŁOŃSK 2:2
12.5.2021 g.17:00 KASZTELANIA SANTOK TOROMA TORZYM 2:2
12.5.2021 g.18:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 2:1
12.5.2021 g.18:00 WKS RÓŻA RÓŻANKI PIAST KARNIN 3:2
26.5.2021 g.18:00 GKP PSZCZEW BUDOWLANI MURZYNOWO 0:1
2.6.2021 g.18:00 BŁĘKITNI LUBNO ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2:3
3.6.2021 g.11:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA POLONIA LIPKI WIELKIE 0:1

Kolejka nr 20

27.3.2021 g.14:00 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO GKP PSZCZEW 4:2
27.3.2021 g.15:00 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ KASZTELANIA SANTOK 3:0
27.3.2021 g.15:00 PIAST KARNIN TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 0:1
27.3.2021 g.15:00 POLONIA LIPKI WIELKIE WKS RÓŻA RÓŻANKI 1:7
27.3.2021 g.16:00 WARTA SŁOŃSK ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 4:1
14.4.2021 g.18:00 LUBUSZANIN DREZDENKO BŁĘKITNI LUBNO 5:0
26.5.2021 g.18:00 TOROMA TORZYM RADOWIAK DREZDENKO 3:1
3.6.2021 g.16:00 BUDOWLANI MURZYNOWO ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 9:1

Kolejka nr 21

3.4.2021 g.14:00 GKP PSZCZEW PIAST KARNIN 0:2
3.4.2021 g.14:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o POLONIA LIPKI WIELKIE 2:0
3.4.2021 g.14:00 WKS RÓŻA RÓŻANKI WARTA SŁOŃSK 0:0
3.4.2021 g.14:00 RADOWIAK DREZDENKO ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2:1
3.4.2021 g.14:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA WARTA II GORZÓW WLKP. 2:1
3.4.2021 g.14:00 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 2:6
3.4.2021 g.14:00 KASZTELANIA SANTOK LUBUSZANIN DREZDENKO 0:9
9.6.2021 g.18:00 BŁĘKITNI LUBNO BUDOWLANI MURZYNOWO 2:4

Kolejka nr 22

10.4.2021 g.14:00 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO BŁĘKITNI LUBNO 6:0
10.4.2021 g.15:00 PIAST KARNIN ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 8:0
10.4.2021 g.15:00 POLONIA LIPKI WIELKIE GKP PSZCZEW 1:3
10.4.2021 g.16:00 LUBUSZANIN DREZDENKO RADOWIAK DREZDENKO 2:1
10.4.2021 g.16:00 BUDOWLANI MURZYNOWO KASZTELANIA SANTOK 4:0
10.4.2021 g.17:00 WARTA SŁOŃSK TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 1:2
11.4.2021 g.11:00 WARTA II GORZÓW WLKP. WKS RÓŻA RÓŻANKI 6:2
8.6.2021 g.18:00 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ TOROMA TORZYM 1:2

Kolejka nr 23

17.4.2021 g.15:00 GKP PSZCZEW WARTA SŁOŃSK 2:1
17.4.2021 g.15:00 WKS RÓŻA RÓŻANKI ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 7:2
17.4.2021 g.15:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o WARTA II GORZÓW WLKP. 4:2
17.4.2021 g.16:00 RADOWIAK DREZDENKO BUDOWLANI MURZYNOWO 0:2
17.4.2021 g.16:00 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. POLONIA LIPKI WIELKIE 2:2
17.4.2021 g.17:00 BŁĘKITNI LUBNO PIAST KARNIN 1:4
17.4.2021 g.17:30 KASZTELANIA SANTOK SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 2:2
10.6.2021 g.18:00 TOROMA TORZYM LUBUSZANIN DREZDENKO 2:6

Kolejka nr 24

24.4.2021 g.14:00 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO RADOWIAK DREZDENKO 1:3
24.4.2021 g.15:00 PIAST KARNIN KASZTELANIA SANTOK 2:0
24.4.2021 g.16:00 POLONIA LIPKI WIELKIE BŁĘKITNI LUBNO 5:0
24.4.2021 g.17:00 LUBUSZANIN DREZDENKO ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 5:2
24.4.2021 g.17:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 0:4
24.4.2021 g.17:00 BUDOWLANI MURZYNOWO TOROMA TORZYM 9:0
24.4.2021 g.17:00 WARTA SŁOŃSK ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 5:1
25.4.2021 g.11:00 WARTA II GORZÓW WLKP. GKP PSZCZEW 5:2

Kolejka nr 25

28.4.2021 g.16:00 RADOWIAK DREZDENKO PIAST KARNIN 1:2
28.4.2021 g.17:00 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ BUDOWLANI MURZYNOWO 0:7
28.4.2021 g.18:00 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o WKS RÓŻA RÓŻANKI 3:0
28.4.2021 g.18:00 GKP PSZCZEW ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 1:0
28.4.2021 g.18:00 BŁĘKITNI LUBNO WARTA SŁOŃSK 0:3
28.4.2021 g.18:00 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. WARTA II GORZÓW WLKP. 1:2
28.4.2021 g.18:00 KASZTELANIA SANTOK POLONIA LIPKI WIELKIE 0:1
28.4.2021 g.18:00 TOROMA TORZYM SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 1:3

Kolejka nr 26

1.5.2021 g.10:00 POLONIA LIPKI WIELKIE RADOWIAK DREZDENKO 0:3
1.5.2021 g.12:00 SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 3:1
1.5.2021 g.14:00 PIAST KARNIN TOROMA TORZYM 10:0
1.5.2021 g.16:00 WKS RÓŻA RÓŻANKI GKP PSZCZEW 1:0
1.5.2021 g.17:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2:1
1.5.2021 g.17:00 BUDOWLANI MURZYNOWO LUBUSZANIN DREZDENKO 2:2
1.5.2021 g.17:00 WARTA SŁOŃSK KASZTELANIA SANTOK 2:2
2.5.2021 g.11:00 WARTA II GORZÓW WLKP. BŁĘKITNI LUBNO 12:1

Kolejka nr 27

8.5.2021 g.15:00 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ PIAST KARNIN 1:0
8.5.2021 g.16:00 GKP PSZCZEW TS CELULOZA KOSTRZYN n/o 1:2
8.5.2021 g.16:00 RADOWIAK DREZDENKO WARTA SŁOŃSK 1:1
8.5.2021 g.17:00 KASZTELANIA SANTOK WARTA II GORZÓW WLKP. 5:1
8.5.2021 g.17:00 LUBUSZANIN DREZDENKO SPARTAK ZWOLBET DESZCZNO 5:2
8.5.2021 g.17:00 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. WKS RÓŻA RÓŻANKI 5:4
8.5.2021 g.17:00 BŁĘKITNI LUBNO ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 2:5
9.5.2021 g.16:00 TOROMA TORZYM POLONIA LIPKI WIELKIE 2:4

Kolejka nr 28