<< Powrót

TYM RAZEM BEZ PUNKTÓW W LIDZE

dodane 27.09.2021 o 13:59
News

Kolejnym przeciwnikiem TS Celuloza w 8 kolejce spotkań była Spójnia Ośno Lubuskie. Spójnia przed meczem była bezpośrednim rywalem Celulozy w tabeli z różnicą jednego punktu. W domu papierowi zazwyczaj spisują się dobrze, ogrywając do tej pory Dąb Przybyszów czy Stilon. Tym razem jednak było inaczej.

Mecz od początku nie układał się po naszej myśli. Dużo błędów i przede wszystkim strat w środku pola powodowało nerwowość w zespole. Pierwszą bramkę tracimy znów po stałym fragmencie gry ( 9' Dominik Zakrzewski ) i musimy gonić wynik. Szybko nadrabiamy stratę i wyrównujemy ( 19' Dawid Bździel ) jednak remis utrzymuje się tylko dwie minuty i ponownie tracimy bramkę ( 21' Łukasz Pinczynski ). Na przerwę schodzimy pokonani, jednak z realną szansą odrobienia strat. Drugie połowy zawsze mamy lepsze i to trzyma przy nadzieji kibiców. Ten dzień jednak nie był dla nas szczęśliwy, seryjnie tracimy bramki ( 58' Dawid Sadowski i 59' Dawid Szczeciński ) i rywal prowadzi już 1:4. Zdołaliśmy jeszcze strzelić na 2:4 ( 73" Adrian Jacewicz ) jednak wynik końcowy ustala Dawid Szczeciński zdobywając w 75' minucie bramkę na 2:5.

Mamy nadzieję na rehabilitację i kolejne punkty już w weekend z Ilanką Rzepin.